Suvespartakiaadil värskendab jookide ja fotovõistlusega sportlaseid A. Le Coq

14. juuli 15

Alecoq logo

 

Kas pallimängudest osavõtu oled maha matnud, kuna kardad, et ilm on liiga kuum ning janu kustutamiseks ei ole midagi käepärast?

Sellepärast ei tasu muretseda, kuna sel aastal kostitab A. Le Coq parimaid osavõtjaid rannajalgpallis, rahvastepallis, rannavõrkpallis ja korvpallis janu kustutavate ning vaimu ergastavate jookidega!

A. Le Coq eestlastele pikemat tutvustamist ei vaja. A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali.

Aura gaasita 0,5 l

Eesti õllekultuuri arendajast ja joogikultuuri liidrist A. Le Coq’ist on saanud Eesti joogituruliider, omades 2011. aasta keskmise näitajana kõikides joogiturusegmentides, kus ettevõte tegutseb, esimest või teist positsiooni.

Murdmaajooksu finišis ootab võistlejaid teinegi ülesanne – kõik, kes lasevad endast võiduemotsioonidega, Aura uue kujundusega pudel käes, spetsiaalse fotoseina ees pilti teha, osalevad A. Le Coq’i saunarätiku loosis! Kas Sinul on juba võitu toovad näoilmed ja poosid välja mõeldud?

 

Vaata lisainfot Suvespartakiaad’15 kohta aadressil https://firmasport.ee/suvi/.