Suvespartakiaad’16 üldvõit läks Omnivale!

12. juuni 16

Omniva, kes on firmaspordivõistlustelt mõnda aega kõrval olnud, treenis hoolega, valmistus kõvasti – ning tuli, nägi ja võitis 2016. aasta Suvespartakiaadi. Kokku 841 punktiga jäeti selja taha Swedbank, kelle lõppskooriks jäi 785, ning Tallinna Lennujaam, kel punkte 754. Kokku osales selleaastasel Suvespartakiaadil 14 ettevõtet ligi 400 töötajaga, kelle seas nii traditsioonilisi firmasportlasi kui ka viimati aasta tagasi nähtud tiime.

Võistluse üldvõitja Omniva oli mitmekülgselt valmistunud, tehes teistele säru duatlonis, mölkkys, meremiilijooksus, rannatennises, mälumängus ning Narva-Jõesuu sprindi neljavõistluses.

Teise koha pälvinud Swedbanki tugevusteks oli sel Suvespartakiaadil rannavõrkpall, ent stabiilselt häid tulemusi tehti ka teistel aladel. Hõbemedalid tulid  tiimile nii rannapetanque’is, firmajuhtide mitmevõistluses, rahvastepallis, ultimate frisbee’s, paadirallis kui ka sprindi neljavõistluses.

Tallinna Lennujaam, kelle tiim noppis sel korral pronksi, säras peamiselt tugevusaladel: rammumehe ja -naise võistluses ning köieveos. Teine koht võeti aga mälumängus, rannatennises ning duatlonis.

Enne veel, kui firmasportlased asuvad mõõtu võtma Sügisspartakiaadil, ootavad neid ees RMK Kõrvemaa triatlon ja rattamaraton, Tartu Rulluisu-, Ratta- ja Linnamaraton.

Suvespartakiaadi toimumist toetasid Ühendust Sport Kõigile ja Hasartmängumaksu Nõukogu ning oma õla panid alla suursponsorid Dorpat SPA, A. Le Coq, FIFAA ja Science in Sport. Suurepäraseid auhindu jagasid osalejatele Maks & Moorits, Photopoint, Rademar, Ajakiri Sport, Swedbank, Kalev, MyFitness, SportID, Äripäev, Tartu Mill ja Postimees.

Korraldajad tänavad kõiki, kes korralduslikest raskustest ja rasketest ilmaoludest hoolimata üritust siiski nautisid ning kannatlikku meelt jaksasid hoida. Loodame, et järgmine välispartakiaad kostitab meid juba aastaajale oluliselt kohasema ilmaga!

DSCF0489

DSCF9653

13405463_1109384219110558_546526431_o