Suvespartakiaad’16 maitsvaim ala on grillimisvõistlus!

24. mai 16

Suvespartakiaadil ootavad osalejaid küll peamiselt võistlusalad, ent puudu ei jää ka lõbusamatest katsumustest. Meelelahutusalad annavad võimaluse osalejatel oma loomingulisust näidata ning pakuvad võimalust võistelda ka neil, kes klassikalist sporti nii väga ei armasta, ent kolleegidega suveüritusest siiski ära ei ütleks.

Grillmeistritele on kavas põnevust pakkuv grillvõistlus, mille läbiviimisel on Firmaspordi suureks sõbraks Maks & Moorits. Just nemad annavad osalejatele vajalikud toorained ning premeerivad parimaid maitsvate auhindadega. Pane ennast kirja ning Suvespartakiaadil proovile ning üllata kohtunikke oma salaretseptidega: kõik, mis on ise tehtud, on hästi tehtud!

Maks & Moorits pakub kvaliteetset Eesti toorainet, sest ettevõte on veendunud, et vaid ise kasvatatud loomadest saab valmistada parimad palad. Suuruselt teisele seakasvatajale Eestis kuulub kokku viis seafarmi: Läänemaal Linnamäel, Viljandimaal Savikotis, Tartumaal Teedlas, Jõgevamaal Palamusel ja Põlvamaal Savernas. Lihatööstus on muudkui kasvanud ja arenenud, kuid truuks on jäädud oma asukohale ja traditsioonidele – pakkuda ikka parimat ning valmistada toodang ise.

Võistluses saavad osaleda kolmeliikmelised tiimid, kes lisaks esikolmiku kohtadele võistlevad ka kolme eripreemia eest: parim grillbande, glamuurseim garneering ja särtsakaim grill. Esimene auhind läheb kõige erilisemale tiimile, teine parimale garneeringule ning kolmas grillile endale – seega võib võidu tuua iga detail gurmeeprotsessi juures!Stiilinäited, mida eelmise Suvespartakiaadi grill-lahingust eeskujuks võtta, võiksid olla järgnevad:

 „Parim Grillbande“

 „Glamuurseim garneering“

5D__6503

5D__6440

„Särtsakaim grill“

5D__6438

MM_UUS_LOGO

Rohkem infot grillimisvõistluse kohta vaata SIIT ning kohtume juba lõõmavate leekide juures!