Suvespartakiaad ’15 laupäevane peaesineja on ansambel Traffic

05. mai 15

file64395798_5a35407dHead Suvespartakiaadil osalejad! Täna on korraldajatel teile edastada üks ülimalt äge uudis. Nimelt saame teile teada anda Suvespartakiaad ’15 esimese vinge esineja, kelleks on laupäeva, 25. juuli õhtul toimuval peol üles astuv ansambel Traffic!

Tuntud Eesti muusikute Silver Laasi ja Stig Rästa bänd on loodud 2006. aastal ning ansambel on välja andnud kaks kauamängivat plaati. Mullu Eesti Laulu valimisel saavutas Trafficu lugu “Für Elise” kolmanda koha, kuid Raadio 2 poolt kokkupandud Aastahiti edetabelis saavutas lugu veelgi kõrgema, teise koha. Eesti Laulu konkursil on bänd ka varem osalenud – parim koht, teine, saavutati 2009. aastal looga “See Päev”. Lätlaste hulgas lõi Traffic rahvusvahelisi laineid majanduskriisi päevil, tehes oma vast kõige tuntumast loost “Kesköödisko” koos Contraga uusversiooni “Läti Disko”. Trafficus mängivad lisaks Laasile ja Rästale veel Robert Vaigla, Tõnis Kivisild ja Ivo Priilinn.

Laupäevase Suvespartakiaad ’15 ülejäänud muusikavaliku eest vastutab DJ Heiko Merikan, kes kindlasti teab, kuidas spordipäevast väsinud inimestele õhtune särtsakas energialaeng anda. Reedeõhtuse disko eest kannab hoolt Tali- ja Suvespartakiaadidel legendaarseks saanud DJ Marti Viilu.

Juba täna saame igatahes öelda, et vähemalt esinejate poolest on tulemas kõigi aegade vingeim Suvespartakiaad! Ning kuigi registreerimine on alles alanud, on end ka osalejate poolt kirja pannud juba 300 firmasportlast.

Vaata Suvespartakiaad’15 lisainfot aadressilt www.firmasport.ee/suvi.

Vaata meenutuseks Trafficu videot “Für Elise”