Suvespartakiaad ’15 esimese võidu võttis Swedbank

24. juuli 15

Eesti sportlikemad ettevõtted on taas üle maa kokku sõitnud, et omavahel mõõtu võtta ja endi seast tugevaim välja selgitada! Jõulumäel tervitasid Suvespartakiaadile saabujaid soe suvepäike ja õrn suvetuul, mille saatel asuti esmalt võistlustulle orienteerumises. Sedapuhku oli võistlusala pisikese trikiga, sest võistlejatele anti kätte suusaorienteerumise kaart.

IMG_1316Kuigi mustikatest sinav maastik juhtis eemale nii mõnegi võistleja tähelepanu, olid Swedbanki orienteerujad siiski oma isudest tugevamad ning tõid ettevõttele esimese üldvõidu.

Meeste klassis korjas kõige kiiremini 10 punkti kokku Tarvo Metsavas Swedbankist, kes läbis raja vaid 17 minutiga. M30 klassi parim mees, Jano Järvelaid Kalevist, oli aga enda 16-minutilise tulemusega veelgi kiirem.

M40 klassi tublim oli Tanel Kannel ja M50 klassi parim Endel Karp, kelle tubli töö tõi Normale ala üldarvestuses teise koha.

Naised pidi raja edukaks läbimiseks korjama kokku 8 punkti. Naiste klassis oli selles osavaim Mariann Sulg Sidepataljonist, ajaks veidi üle 14 minuti.

Jaanika Parts Elisast võttis N30 arvestuse esikoha, Mirja Lind Tallinna Lennujaamast N40 esikoha.

Suvespartakiaad ’15 jätkub avapäeval discgolfi, petanque’i ja maastikurattasõiduga.