Suvepäevade teine päev veedeti rannas

06. juuni 10

Laupäeva, 5. juuni hommikul peetud krossijooksule järgnesid suvised alad Paide tehisjärve rannas. Nimelt toimusid seal nii rannavõrkpalliturniir, tänavakorvpalliturniir kui ka petanque eelvoor ning kõik osalejad nautisid rannamõnusid täiel rinnal ega hoolinud suhteliselt tugevast tuulest, mis rannas puhus.

Rannavõrkpalliturniiril võtsid omavahel mõõtu kaheksa ettevõtte võistkonnad, kellest osutus kõige osavamaks Eesti Posti Spordiklubi MTÜ, teiseks jäi ArcelorMittal OÜ esindus ning kolmandaks Estiko-Plastar AS võistkond.

Rannavõrkpalli täpsemad tulemused leiab siit: Rannavõrkpall TULEMUSED

Korvpalliplatsil mängiti aga tänavakorvpalli ehk mäng toimus ainult ühel väljakupoolel ning korraga mängis platsil ühes meeskonnas kolm liiget. Mängu võitis võistkond, kes kogus 10 punkti või kes mänguaja (10 minutit) lõppedes juhtis. Playoff finaalis läksidki omavahel energilisse võistlusesse Savekate ja Eesti Posti Spordiklubi MTÜ, kellest osutus võitjaks Savekate meeskond. Kolmanda-neljanda koha võistlusest väljus võitjana Tele2 Eesti AS, mis jättis neljandale kohale Nordea Panga võistkonna.

Tänavakorvpalli tulemused leiab siit: Tänavakorvpall TULEMUSED

Ülejäänud võistlejad, kes parasjagu rannavõrkpalli ega tänavakorvpalli ei mänginud, olid jagunenud petanque võistkondade vahel ning aktiivne pallide loopimine toimus nii liival kui ka murul, sest just seal toimusid petanque võistluse eelvoorud. Eelvoorude tulemused leiab siit: Petanque esimene päev

Finaalmängud leiavad aset Firmaspordi Suvemängude viimasel päeval ehk 6. juunil Veskisillal.