Suvemängud möödusid vihmaselt ent meeleolukalt

08. juuni 09

Eesti Posti Spordiklubi - Suvemängude võitja 2009Möödunud nädalavahetusel Võrru kogunenud mitmed sajad firmaspordihuvilised Eesti kõige sportlikematest ettevõtetest lahkusid pühapäeval, hoolimata vihmasest ja jahedast nädalavahetusest, hea tuju ja eduemotsioonidega. Mängude edukaimaks kollektiiviks kujunes mõneti oodatult Eesti Posti Spordiklubi, kes kogus maksimaalsed 50 koha punkti Rõuges toimunud maastikratta sprindist, Suure-Munamäe jooksust, Haanja-Võru 30 km käimismaratonilt ja puupallis. Kokku 550-st võimalikust 473 punkti.

Aegade parimad suvemängud enda jaoks tegi ka Estiko-Plastari võistkond, kes esimestel päevadel suutis edukalt isegi hilisemate võitjatega konkureerida. Võidupunktid saadi rannavõrkpallis ja seiklusretkel. Seiklusretkel õnnestus Estiko-Plastri võistkonnal rajal olles kaotada ka rajakaart, kuid hea mälu ja konkurentidelt aeg-ajalt saadud abiga, kaardi näitamise näol,  õnnestus läbida 4 tunni jooksul siiski võiduks piisaval arvul kontrollpunkte. Kokku kogus Estiko-Plastar 385,5 punkti.

 

Möödunud aasta võitja Sampo Spordiklubi taandus ikkagi auhinnalisele kolmandale kohale. Nende suurimaks õnnestumiseks oli järjekordne võit mälumängus. Nordea Spordiklubi võistkond tegi mängude viimasel päeval võimsa lõpuspurdi ja edukalt lõppenud rannajalgpalliturniiri järel õnnestus neil platseeruda neljandaks Sampost vaid 4 punkti kaugusele, vastavalt 358 ja 354 punkti. Esikolmikut luurasid ka Ekspress Hotline ja Tele2 Eesti, kes jõudsid ka üle 300 punkti. 

Väike aga tubli võiks öelda Tartu ettevõtte Savekatetulemusi kommenteerides. Võidud suurte ettevõtete ees saadi nii rannapetanque’i turniiril kui köieveos. Mängude üldkokkuvõttes saadud seitsmes koht on ka igati väärikas saavutus.

Firmaspordi Suvemängude pildimaterjalid jõuavad samuti veebi suures osas tänase päeva jooksul.