Suusasprinterid jagasid Käärikul medalid

06. märts 11

Eesti Ettevõtete Talimängude raskuskese kaldus pühapäeval ajaloolisele Kääriku suusastaadionile, kus talimängulised igal aastal sporti on teinud. Talimängude viimasel päeval oli teistkordselt kavas paaris-suusasprint ja võistlustules olid neli võistlusklassi: M, M40, N ja N40. Kääriku suusastaadion ilmselt küll ei ela hetkel oma parimaid päevi ja ka värskelt sadanud lumi ning pehme rada ei teinud sõite lihtsamaks. Ilmselge on aga see, et parimad siiski selgusid.

Kõige haaravamaks osutus taaskord meeste põhiklassi sõit. Lõpusirgele jõudsid korraga kolm tiimi – Sampo Pank, Eesti Post ja Estiko-Plastar. Estiko-Plastari ankrumees Indrek Ivask komistas pehmes lumes ja langes mängust välja. Lõpujoonele viskasid oma jala korraga Meelis Rebane Sampost ja Marek Sander Eesti Postist. “Pikema” jalaga neist oli Rebane, kes koos paarimehe Kaupo Raagiga sai kaela kuldmedalid. Marek Sander ja Jaanus Undrest hõbedal ning Indrek Ivask ja Hassar Jurs said pronksid.

Naiste sõidus päris võrdväärset põnevust kruvida ei õnnestunud. Savekate naised, kooseisus Eleri Sutt-Kristel Laurson, “pühkisid” teistel eest minema juba esimestel vahetustel. Estiko Plastari naised Helen Saal-Kerli Tammeveski ja Eesti Posti Anneli Undrest-Kaija Saarepuu pidid omavahel jagama teise-kolmanda koha ja selles järjestuses need kohad ka jagasid.

M40 klassis võttis kindla võidu Eesti Posti tiim: Jaak Kanniste-Raivo Pellja. Teise-kolmanda koha heitluse keeras ülinapilt enda kasuks EE Kaevanduste võistkond Igor Shkurbel – Nikolai Politajev ning vaid 0,4 jäid joonele “hiljaks” Narva Elektrijaamade võistkond Anatoli Stõkailo – Nikolai Nesterov.

N40 klassis võistelnud naised olid ainsad, kes konkurentsi suhtelises hõreduses pääsesid eelsõitudest ja said otse finaali. Kindlalt parim oli Estiko Plastari naiskond Maili Kinnunen-Raidi Tammeveski. Norma tiim Ulvi Käär-Margot Paas said sama kindla teise koha. Kolmandale kohale platseerus Jussikese võistkond Tiia Eeskivi – Heidi Raudsepp.

Firmajuhtide mitmevõistluse finaaliks oli haarav suusasprint, millele eelnes öösel ööklubis Come Back toimunud suusahüppemäng mängukonsoolil Wii. Pärast “suusahüppeid” pääses liidrina rajale Andres Vesilind Nordea Pangast, kuid suusarajal möödus temast Norma esindaja Juhan Muru. Kolmanda koha saavutas möödunudaastane võitja Varmo Kaskema ettevõttest Savekate.

Suusasprindi ja firmajuhtide mitmevõistluse tulemusi näete siit:

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/568-suusasprinttulemused

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/569-suusasprintettevotete-tulemused

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/564-firmajuhtide-mitmevoistlushuepete-tulemused

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/565-firmajuhtide-mitmevoistlusmurdmaasprindi-tulemused-

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/566-firmajuhtide-mitmevoistlusettevotte-punktid