Sulgpalliturniiril võidutsesid Swedbanki ja SEB Panga võistkonnad

23. oktoober 10

Juba pool tundi enne võistluse algust kogunesid esimesed sulgpallurid Lasnamäe sulgpallihalli, et olukorraga Hüpetutvuda ning soojendusega alustada. Rahulik pallikõksimine muutus sujuvalt energiliseks võistluseks paaride vahel.

Võistlus toimuski paarismängudes – mehed, naised ja segapaarid. Parimate arvestus toimus nii individuaalselt kui ka võistkondlikus arvestuses. Viimases läks arvesse 5 parimat paari võistlusklassist sõltumata.

Meeste arvestuses osutus kõige edukamaks SEB I meeskond (koosseisus Roman Pankin ja Aland Suba), teiseks tuli Asimuut I meeskond (koosseisus Anatoly Utemov ja Mark Koltovski) ning kolmandaks Swedbank I meeskond (koosseisus Andrus Kivisaar ja Marko Randrüüt).

MeeskondNaiste arvestuses osales kokku kolm naiskonda ning kohad jagati omavahel järgmiselt: Swedbanki naiskond (koosseisus Külle Laidmäe ja Eve Peedimaa) saavutas esimese koha, teiseks tuli nasikond Asimuut (koosseisus Valeria Paul ja Liia Koltovski) ning kolmandaks Eesti Posti Spordiklubi (koosseisus Merle Taevere ja Mari Allese).

Segapaaride mängus osutus edukaimaks Swedbanki II meeskond (koosseisus Eve Peedimaa ja Andrus Kivisaar), teise koha võitis Swedbanki I meeskond (koosseisus Külle Laidmäe ja Marko Randrüüt) ning kolmandale kohale mängisid ennast Asimuut I võistkonna liikmed (kooseisus Svetlana Polikarpova ja Dmitry Stalnov).

Meeskondlikus arvestuses olid kõige edukamad Swedbanki esindajad, teenides kMeeskond IIokku 140 punkti. Teisele kohale jäi Asimuut 130 punktiga ning kolmandale kohale Eesti Posti Spordiklubi 101 punktiga.

Sulgpalliturniiri koondtulemused leiab siit: TULEMUSED Sügis 2010 sulgpall

Firmaspordi Sügis jätkub sõudeergomeetritel sõudmisega ning õhtu lõpetab bowlinguvõistlus.