Suislepa Elamusretk

08. september 11

Jõulukuul ootab meid maaliline Sakala kõrgustik, mille huvitav ning mitmekesine maastik pakub elamust igaühele. Suislepa on koht, kust sai alguse praeguseks juba üle Euroopa kuulsaks saanud „Suislepa“ õunasort.

Retke algus:

Start on pühapäeval, 11. detsemberil kell 11.00 Peraaru talu juurest (Roosilla küla, Tarvastu vald, Viljandi maakond).Täpsemaid juhiseid kohalejõudmiseks saab SIIT. Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt startida.

Seekordset retke juhib tuntud triatleet Ain-Alar Juhanson, kes on olnud Eesti rekordiomanik täispikas triatlonis ning saavutanud rahvusvahelistel võistlustel kõrgeid kohti. Hetkel tegeleb ta TriSmile triatloniklubi arendamise, treenimise ning augustikuise Tristar111 Estonia triatloni ettevalmistamisega. Mehe teadmised vastupidavuse arendamisest põhinevad kolme põhilise vastupidavusala – ujumise, rattasõidu, jooksmise – väga kõrgetasemelise harrastamise kogemusel. Ta on alati treeningu üheks oluliseks osaks pidanud kepikõndi, mis lisaks hea enesetunde tekitamisele arendab suurepäraselt ka vastupidavust.

Seega – käimiskepid kaasa ja lähme koos Ain-Alariga ühele mõnusale jõulueelsele matkale!

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 5 tundi, mille jooksul läbitakse olenevalt ilmastikust umbes 15 km pikkune teekond. Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes osalisi põnevatesse kohtadesse viib. Matka lõpus ootab kõiki soe söök, diplom tubli osavõtu eest ja soovi korral saate retke eest ka IVV templi.

Retke maksumus:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 10 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 7 eurot iga inimese kohta.

Registreerimiseks tuleb saata kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).

Pärast registreerimist tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liit MTÜ arveldusarvele 10220070111016 SEB Pangas. Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ning osaleja(te) nimi(/ed).

Registreerimisetähtaeg on 7. detsember!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga tuleks panna mugavad matkajalanõud ning riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele, et liiga külm või palav ei hakkaks.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee