Sügisspartakiaadi laskmises sihtis esikoha Tallinna Linnatransport

08. oktoober 15

Firmaspordi Spartakiaadidel on aastast aastasse alasid, kus võit läheb kindlalt alati ühele ja samale ettevõttele ning konkurentidele antakse harva võimalus esikoht noppida. Just nii läks ka selleaastasel Sügisspartakiaadil, kus laskmise üldvõidu pälvis taaskord Tallinna Linnatransport – ettevõte, kus käiakse koos harjutamas just selle ühe ägeda võistlusala jaoks.

Sügisspartakiaad'15 / Foto: Ardo SäksSiiski on aga neid ettevõtteid, kes Tallinna Linnatranspordil tihedalt kannul püsivad ja konkurentsil raugeda ei lase. Nii läkski nii üksikarvestuse meeste kui ka naiste esikoht sootuks teistesse ettevõtetesse.

Üksikosalejate seas oli laskmine sel aastal sedavõrd populaarne ala, et võistlusega tuli jätkata veel ka teisel päeval. Kokku lasi kahe päeva jooksul märki 130 firmasportlast 15 ettevõttest. Naiste parimaks sihtis end Anu Konga Danskest, teiseks Merike Valliste Elisa SKst ning kolmandaks Merike Klement Tallinna Lennujaama SKst.

Meeste esikolmikut juhtis Lauri Abel Tallinna Lennujaama SKst, ülejäänud kaks kohta läksid aga Tallinna Linnatranspordile: teiseks tuli Ants Pertelson, kolmandaks Andres Mikkiver.

Ettevõtete üldarvestuses pälvis teise koha Danske SK, kolmanda aga Tallinna Lennujaama SK.

Sügisspartakiaadi neljas päev jätkub mõnusalt sportliku kergejõustikuga, mille järel kohtuvad firmasportlased mõnusaks koosolemiseks kohvikus Wabadus.

Foto: Ardo Säks