Sügisspartakiaad’16 üldvõitja on Danske Bank!

08. oktoober 16

Nii palju uusi tulijaid ja üllatajaid, kui seekordsel Sügisspartakiaadil, ei ole firmaspordivõistlustel pikalt olnud. Kui seni on Danske võite noppinud üldjuhul vaid üksikutelt aladelt, siis sel korral tõi stabiilselt hea vorm kõigis võistlustes neile Sügisspartakiaad’16 üldvõidu. Danske, muide, hoidis seni Eesti Sportlikema Ettevõtte arvestuses 4. kohta.

Sügisspartakiaad'16 / foto: Ardo Säks

Sügisspartakiaad’16 / foto: Ardo Säks

Ent üllatajaid oli teisigi. Seni samuti pigem tagasihoidlikult esinenud ja vaid valitud üritustel osalenud SEB panga töötajad on vahepeal salamisi tublisti treeningutega tegelenud. Kokku oli pandud ligi 70-pealine tiim, kes õigustas end igati.

Mini-reketlonis ja bowlingus tõi SEB pank koju teise ja kolmanda koha väärilised tulemused, kõigil teistel aladel oli aga SEB panga tiim stabiilselt keskmisest tugevam.

Nii kindlustaski kõige uuem pank firmaspordisarjas endale Sügisspartakiaadi 3. koha, jättes selja taha Swedbanki, Nordea ning mitmed-mitmed teised. Seni on SEB pank hoidnud ettevõtete tabelis 9. kohta – näis, kuhu uued tulemused firma nüüd kergitavad.

Teise koha võttis mängudelt Tallinna Lennujaam, kes hoidis Sügisspartakiaadi eel Eesti Sportlikema Ettevõtte tabelis 2. kohta, neljanda koha pälvis tabelit juhtiv Swedbank. Uutest tulijatest läks kõige paremini esimest korda firmaspordimängudel osaleval IPF Digital Estonial – osaleti viiel alal kuuest ning tuldi sellega 10. kohale.

Samuti viiel alal osalenud uustulnuk Eesti Laevajuhtide Liit näitas stabiilselt häid tulemusi, teenides vaid 8-pealise esindusmeeskonnaga 11. koha. Seega on järgmistel võistlustel kahtlemata mitu uustulijat, keda silmas pidada ja kelle konkurentsi karta!

Loodame südamest, et kõigil ettevõtetel, olenemata medalist või karikast, oli Sügisspartakiaadil lõbus ning võistlus andis vaid indu järgmisteks, veel paremateks saavutusteks. Kokku osales 2016. aasta Sügisspartakiaadil 430 töötajat 16 Eesti ettevõttest. Täname Sügisspartakiaadi sponsoreid: Science in Sport, Tallinna Linnatransport, MyFitness, OlyBet, TradeHouse ja FIFAA. Firmaspordihooaja kokkuvõtted tehakse aga juba üsna pea võistluse Kuldpall järel, mida peetakse 25.-26. novembrini Tartus.