Sügisspartakiaad ’15 parimad firmasportlased tulevad Swedbankist

10. oktoober 15

Reede õhtul lõppes selleaastane Tallinnas selleaastane Sügisspartakiaad, kus osales kokku rekordilised 646 töötajat 20 Eesti ettevõttest. Esmakordselt spartakiaadide ajaloos läksid kõik kuus alade karikat erinevatesse ettevõtetesse, ürituse koondvõidu pälvis aga Swedbank, kes sõudis endale ergomeetrivõistluse esikoha.

Sügisspartakiaadi koondtabeli teisele kohale tuli Danske Bank ja kolmandale kergejõustikus säranud Tallinna Lennujaama SK. Võistluse üldvõitjad selgusid Sügisspartakiaadi viimasel alal, pokkeris, kus osales kokku 103 üksikmängijat.

IMG_4179Kui veel paar spartakiaadi tagasi teenis esikoha välja naisvõistleja, siis sedapuhku oli võistlus äärmiselt maskuliinne ning esimene naine edetabelis, Marilyn Maasikamäe, oli alles 13. kohal.

Kõige osavama käe ja neutraalsema ilmega oli sel korral HRM Tootmist esindanud ning esikoha võitnud Oliver Saar, esikolmikusse mahtusid veel ka Alan Helm Tallinna Lennujaama SKst ning Janar Kalmus Elektrumist. Ettevõtete esikolmiku esikoht läkski HRM Tootmisele, teine koht Tallinna Lennujaama Spordiklubile, kolmas aga Danskele.

Järgmine võistlus firmasportlaste kavas on Kuldpall, kus võetakse mõõtu kaheksas erinevas pallimängus. Üritus toimub 27.-28. novembrini Tartus, rohkem infot saad lugeda SIIT. Kohtumiseni palliplatsil!