Sügisspartakiaadlased lõõgastuvad kohvikus Wabadus

14. august 15

Tallinnas 5.-9. oktoobrini toimuv Sügisspartakiaad on läbinud uuenduskuuri. See tähendab, et ühe lõõgastumist täis õhtu asemel on nüüd neid kaks ja suurele järelpeole lisaks võetakse hetk puhkuseks ka nädala sees. Firmasportlaste kohtumispaigaks Sügisspartakiaadil on südalinnas asuv kohvik Wabadus!

Vabaduse väljakul asuvasse kohvikusse Wabadus on firmasportlased oodatud muidugi igal ajal, ent eriti neljapäeva, 8. oktoobri õhtul.

1378382_603918376335513_747828791_nJust sel päeval toimub seal sügisspartakiaadlaste ühine mõnus olemine koos hea joogi, mõnusa söögi ja fotomeenutustega ürituse eredamatest spordihetkedest.

Wabadus tervitab sportlasi maja poolt vitamiinishotiga, mida serveeritakse erksamatele soovi korral väikese viinaga. Kogu Wabaduse menüü, sealhulgas kõik imehead joogid, on kogu õhtu vältel -20%.

Ühine õhtu algab kell 21.00 ning kestab südaööni – eks ikka selleks, et tiimide esindusliikmed järgmisel päeval sõudeergomeetritele ja pokkerit mängima jõuaks. Kohal tasub aga igal juhul olla, sest õhtu tuleb meeleolukas, mõnus ja meeldejääv. Nii, nagu firmasportlastel ikka.

Wabaduses näeme!