Sportland Kõrvemaa Neliküritus sai ilusa avalöögi

15. märts 08

korvemaa_nelik.gifTäna toimus Sportland Kõrvemaa Nelikürituse teise hooaja avaüritus.
Eestimaa lumetu talve tõttu 9. veebruaril pidamata jäänud suusavõistlus
asendati uuendusliku suusa-imitatsioonivõistlusega.

Meeleolukas päev algas Haribo lastejooksudega ja kulmineerus 16 kilomeetrise suusaimitatsiooniga ning 6 km tervisekõnniga. Vastavalt võimetele valitud rada tuli läbida suusa- või kõnnikeppidega kas joostes, kõndides või matkates. Hoolimata talvelõpu heitlikest ilmaoludest käis uut laadi tervisespordiüritust nautimas 244 tervisest ja liikumisest lugupidavat inimest.
Suusa-imitatsiooni võistlus oli esimeseks osavõistluseks Sportland Kõrvemaa Nelikürituse arvestuses. Kuna tegemist oli Kõrvemaa Suusamaratoni asendusüritusega, said kõik raja läbinud protokolli distantsi läbimise aja, aga paremusjärjestust ei selgitatud. Sportland Kõrvemaa Nelikürituse arvestuses saavad kõik raja läbinud kirja null-aja ja alustavad teist osavõistlust, Kõrvemaa Kevadjooksu, võrdselt seisult.
Sportland Kõrvemaa Nelikürituse arvestusse kuuluvad lisaks tänasele suusa-imitatsioonivõistlusele veel 3. mail toimuv Kõrvemaa Kevadjooks, 19. juulil peetav Kõrvemaa Rahvatriatlon ja  27. septembril sõidetav Kõrvemaa Rattamaraton.
 
Sportland Kõrvemaa Nelikürituse korraldajad tänavad kõiki avaüritusest osavõtjaid ja koostööpartnereid.