Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitsid Pavel Loskutov ja Olga Andrejeva

04. mai 08

Täna toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindav Pavel Loskutov Sillamäe kalevlase Vjatsheslav Koshelevi ees. Naiste võitjaks oli kolmandat aastat järjest tallinlanna Olga Andrejeva.

Täna Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses suurepärastes ilmaoludes meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastejooksudega, kus osales üle 200 lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said lapsed osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile startis 331 erinevas vanuses jooksusõpra. Kindla võidu võttis valgalane Pavel Loskutov, kes edestas Vjatsheslav Koshelevi Sillamäelt enam kui kahe minutiga. Kolmandaks platseerus Jaanus Pedak. Naiste seas oli võitja tallinlanna Olga Andrejeva, kes on nüüd kolmekordne Kõrvemaa Kevadjooksu võitja. Teisena lõpetas täna Kaja Vals ja kolmandana Galina Bernat. Lisaks põhidistantsile jooksis üle kolmesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

Paljud Kõrvemaa kevadjooksust osavõtjad  lõid jooksu järgselt kaasa ka „Teeme ära 2008” koristustalgutel Soodla veehoidla ümbruses.

 

Kõrvemaa kevadjooks oli teine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 19. juulil toimuv Kõrvemaa Rahvatriatlon.

 

Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu toetavad  Nike, Lipton, ABC Motors, RMK, Postimees, Haribo, MyFitness, terviseajakiri ÜKS, Mercuri, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Hasartmängumaksunõukogu.

 

Tulemused lisatud,

Vaata ka: www.jooks.ee