SportID viskas ketta võidukorvi

07. märts 15

Kas olla universaalselt hea igal alal või tõeliselt proff vaid ühel? SportID valis viimase ning tuli, nägi ja võitis nii naiste-, meeste- kui ka üldarvestuses. Kõige tulisem võistlus käis meeste arvestuses esimese nelja koha eest ja võitjad selgusid alles viimaste rajalt tulijatega. Seda grupis, kus võistlesid võitjapaar Anti ja Rete Kustassoo.

Proffide vihasest rebimisest hoolimata oli palju rõõmu just esmakordsetel discgolfaritel. “Puutusin täna esimest korda ketast. Õnneks oli meil grupis kaasvõistleja, kes näpunäiteid jagas,” tõdes Almar Miil Ruukkist. Ei tea, kas tegemist oli algaja õnne või juhendaja tublidusega, kuid Almar tõi oma asutuse parima tulemuse jäädes jagama 8-11 kohta. Selle tulemusega jättis ta selja taha ka oma õpetaja.

Talispartakiaad 2015, disc-golfDisc-golfi mängus pidi võimalikult väheste visetega läbima 7-pesalise raja. Naiste arvestuses oli parim Rete Kustassoo SportID-st, kes läbis raja +6 viskega.

Teiseks tuli samuti SportID ridades võistlenud Kaire Leibak +8 viskega. Head tulemused pole Kairele midagi uut – tegemist on Eesti naiste rekordihoidjaga kolmikhüppes, olümpial võistlemisest rääkimata. Kolmanda koha sai Maret Kasterpalu Elisa spordiklubist.

Meestest oli edukaim Anti Kustassoo, kes lõpetas raja +3 viskega samuti SportID ridades, auväärse teise koha sai Robin Lilleorg Lennuliiklusteenindusest (samuti +3). Kolmanda tulemuse tegi Raiko Niitav Ferest (+4).