Spordiseminar ettevõtetele Eesti Postis

14. oktoober 10

icon Firmaspordi sügisseminar 05.11.10 (620.62 kB 2010-10-14 15:37:08)

Eesti Firmaspordi Liit ja Eesti Posti Spordiklubi kutsuvad ettevõtete personali- ja spordijuhte sporditeemalisele seminarile.

Järjekordne sporditeemaline seminar Eesti ettevõtetele toimub 5. novembril algusega kell 13.00 Eesti Posti peamajas (Pallasti tänav 28). Pärast korraldajate poolset tervitust järgnevad põhiettekanded on sel korral ette valmistanud SEB Panga turundusdirektor Karl Multer ja aeroobika- ning jõusaalitreener Peeter Karask. Karl Multer räägib sellest, kuidas SEB Pank sportlike töötajate ja nende spordiharrastuse kaudu reklaamib oma ettevõtet ehk võtab kaks kärbest maha sama hoobiga, ühendades töötajate vaba aja nende tööandja reklaamihuvidega. Treener Peeter Karask kogus tuntust seriaalis “Kaalust alla”, kus oli ühe tiimi treeneriks. Selle saate ja oma isikliku elukogemuse ning teadmiste näitel räägib Peeter meile tervisliku toitumise ja tervisliku treenimise üldpõhimõtetest ning nende vahelistest seostest. Loodetavasti purunevad ka mõned müüdid ning saame teada, kas tervislikuks eluks piisab, kui paigas on üks neist komponentidest, või peaks siiski mõlemale täistähelepanuga keskenduma. Samuti huvitab meid küsimus, kui palju või vähe ikkagi on tervislik. Eesti Posti Spordiklubi, mis on olnud mitmel aastal Eesti Sportlikem Ettevõte, tegemistest ja majandamisest räägib spordiklubi juhataja Indrek Raig. Kui teie ettevõttes on aktuaalsed teemad, kuidas saada töötajaid sporti tegema ja kuidas nende harrastust ära majandada, siis see ettekanne on kindlasti teile kohustuslik.

Loengud kuulatud ja kohv joodud, ootab meid ees suurepärane võimalus saada aimu, mis asi on seinaronimine. Tallinna Kaljuronimisklubi esindaja Peedo Nelke räägib meile esmalt põhitõdedest ja seejärel saame juba Lasnamäe Spordihallis (Punane 45) ka ise järgi proovida, mis on seinaronimine. Kas tegemist on mõnusa meelelahutusega, mida tuua mõnesse ettevõtte perepäeva kavasse, või tüütu ja raske tegevusega, mida peaks edaspidi vältima? Oma silm on kuningas ja oma kogemustega selgub tõde. 

Registreerumine seminarile on avatud ja seda saab teha saates oma osalussoovi aadressile inof@firmasport.ee Sealt saab küsida ka lisainfot. Seminaril osalemina maksab 300 krooni, mis sisaldab mõistagi ka kohvipausi ning suurepärast võimalust seinal turvatult ja assisteeritult ronida. Registreeru kohe, muidu läheb meelest ära!