Spordiharrastus Eesti ettevõtetes vol. 2 – sportlik väljakutse 2010

25. jaanuar 10

5. veebruaril toimub Nordea Panga peahoones Tallinnas (Liivalaia 45/47) sporditemaatiline seminar “Spordiharrastus Eesti ettevõtetes”. Seminar toimub teistkordselt. Seekordse seminari eesmärgiks on leida kolleegidega ühine sportlik eesmärk aastaks 2010. Alustame seminariga kell 12.15. Planeeritav lõppaeg on kell 16.45

Ettevõtted teevad üheskoos igasuguseid hulle sportlikke ettevõtmisi. Mitmed firmad, nagu näiteks Äripäev, on oma asjahuviliste töötajatega üheskoos läbinud maratoni. Pakume sel seminaril välja mõne mõtte, mis võiks olla teie ettevõtte sportlik eesmärk aastal 2010 ja seminari kuulates tekib teil endal kindlasti ka oma nägemus ja arusaam, millise väljakutse võiks ühes oma kolleegidega ette võtta. 

Meile räägivad:

Toomas Luhats (Eesti Rahvusringhääling) – Kuidas viia ellu “hulle ideid”

 Toomas hõikas möödunud kevadel ETV Terevisiooni stuudios välja, et läheb Pühajärve triatlonile, olles tol hetkel mitte just oma unelmate füüsilises vormis. Pool aastat sihikindlat tööd eesmärgi täitmise nimel sai tehtud ja eesmärk täidetud. Kust tuli motivatsioon ennast “piitsutama” asuda? Kuidas seda motivatsiooni hoida rasketel hetkedel? Seda saame koos Toomasega arutada. Mõtleme üheskoos välja, milline võiks olla teie ettevõtte töötajate järgmise aasta “hull idee” ja anname järgmisel aastal endast parima, et see ellu viia.

Kaarel Zilmer (Tallinna Ülikool) – Ettevõtete sport Nõukogude ajal

 Ettevõtted sportisid “nõukaajal” aktiivselt. Suurtel massispordiüritustel osalesid “vabatahtlikult” suured kollektiivid. Mis olid selle perioodi head ja vead? Mille oleme praeguseks kahjuks unustanud ja millises suunas oleme arenenud. Kaarel Zilmer on mees, kes on näinud selles vallas paljut ja räägib sellest kõigest huvitavalt.

 Marti Soosaar (Eesti Firmaspordi Liit) – Firmaspordi Talimängud 2010 eelvaade

 Selge on see, et Firmaspordi Talimängud on ettevõtete vahelise spordi tippsündmuseks aastal 2010. Mis on sel aastal uus ja mis juba hea ja järgiproovitud, räägib lühidalt Marti. 

Osavõtt seminarist registreeri info@firmasport.ee. Osavõtt maksab 290.- krooni osaleja kohta, Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele 99.- krooni osaleja kohta. Seminari toetavad Ühendus Sport Kõigile ja Kultuuriministeerium. Kohv ja pirukas mõistagi hinna sees.