SiS annab sõudeergomeetrivõistlusele jõudu!

23. september 16

Suvine jõud hakkab tõenäoliselt vaikselt raugema ning sügisene väsimus hiilib järjest kiiremal sammul ligi? Meil on teile hea uudis! Ka sel spartakiaadil paneb auhindadega oma õla alla Teadus Spordis ehk Science in Sport (SiS). SiS on parim abivahend, et ka raskematel aladel vägevat konkurentsi pakkuda!

SiS on olnud teerajaja sporditoitumise valdkonnas alates selle asutamisest 1992. aastal. Just siis pani firmale aluse tipprattur Tim Lawson. SiS-i konkurentsieeliseks on tugev teaduslik taust ning tippsportlaste kaasatus.

Lisaks sellele, et SiS on kosutavad auhinnad pannud välja tublidele sõudeergomeetrivõistluse parimatele, on nad teinud firmasportlastele ka suurepärase pakkumise! Komplekt sisaldab:

  • 1 x SiS GO Hyro mineraalijoogi tablette näiteks võistlusele eelneva nädala jooksul tarbimiseks – et vedeliku ja mineraalainete tasakaal oleks organismis optimaalne
  • 6 energiageeli: 3 x SiS GO Energy energiageeli, 2 x SiS GO Energy+ kofeiiniga energiageeli ja 1 x SiS GO Energy+ sooladega energiageel.
  • Kaasa saad TASUTA SiS GO Energy spordijoogi pulbri (500g). Süsivesikute laadimine enne pikka pingutust on oluline ning keha omastab energiat vedelikust kergemini.

Paketiga saad lähemalt tutvuda ja endale selle soetada SIIN

SiS maratonipakett FB