Sinimägede retk

15. september 09

Sügisel 2009 möödub 65 aastat kaitselahingutest Sinimägedes, kus ühel pool rindejoont võitlesid eestlased ja teisel pool Eestimaa territooriumile pealetungiv Punaarmee. Sel puhul oleme 4. oktoobril otsustanud teha väikese retke Sinimägedes ja meenutada möödunut ning liikuda oma tulevase tervise heaks. Samal nädalavahetusel tähistatakse maailmas ka ülemaailmset käimispäeva TAFISA (Maailma Sport Kõigile Assotsioatsioon) egiidi all.

Aeg ja koht: 4. oktoobril 2009 toimub Elamusretkede etapp Maailma käimispäeva tähistamise raames Sinimägedes. Stardikohaks on Sinimäe.

Distants: Orienteeruvaks distantsiks on 25 km ja marsruudiks Sinimäe-Narva-Jõesuu. Alustame Sinimägede muuseumi juurest, käime Sinimäe vaatetornis ning mäeküljel asuvates punkrites ning sealt liigume juba edasi mere poole. Jõuame mööda mereäärt ja läbi männimetsa Narva-Jõesuusse Narva jõeni ning lõpetame oma retke jõe suudmes, kus kõiki on ootamas soe supp. Autojuhtidele tagame sõidu tagasi Sinimäele.

Osalustasud:

  • 100.- krooni (soodushind 75.-) ette registreerimisel kuni 14 päeva enne üritust (20. september k.a.)
  • koha peal registreerumine 200.- krooni (soodushind 150.-)

Soodushinnad kehtivad pensionäridele ja õpilastele.

Erikokkuleppe alusel kehtivad ülalmainitud soodushinnad ka Arctic Sport Club Tallinna ja Tartu klubide liikmetele (registreerumisel märkige oma liikmenumber)

Osalustasu sisaldab tähistatud käimisrada, toitlustus (energia suupisted, tee ning spordijook) vahepunktides, toitlustus finišis (supp, tee, spordijook),  diplom ja osalus auhinnaloosis

Registreerumiseks saada registreerimissooviga e-mail info@firmasport.ee helista 56695917 ning seejärel tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liidu arveldusarvele 17001480968 Nordea Pangas. 

Koha pealt on võimalik laenata ka kepikõnikeppe. Laenutuse hind on 25.-