SEB Tartu Nelikürituse võitis Allan Oras

03. oktoober 08

Eesti ühe tuntuima sariürituse võitis rattaradadelt tuntud Allan Oras, kes edestas kahel eelmisel hooajal parimana lõpetanud Rait Pallot ning Sigvard Kukke.

SEB Tartu Nelikürituse etappideks on talvine Tartu Maraton, Tartu Jooksumaraton, Tartu Rattaralli ja sügisel hooaega lõpetav Tartu Rattamaraton. Sellel aastal selgus parim viimase kolme võistluse kokkuvõttes, sest ilmataadi ebasoosingu tõttu jäi suusamaraton ära.

Teistest üle olnud Allan Orase sõnul kuulub nelikürituse võit kindlasti tema tähtsaimate sportlike saavutuste hulka. „Klubi Tartu maratoni korraldatud üritused on maailmatasemel ja just sellepärast pean seda saavutust väga oluliseks,“ lisab Oras. Tema sõnul sai sellel aastal otsustavaks stabiilsus ning parem valmistumine jooksumaratoniks.

Tänavune võitja peab plaani osaleda ka järgmisel aastal.

Tartu Nelikürituse peaauhinnaks oli reis vabalt valitud Worldloppeti maratonile mõnes välisriigis. Sõidu ja osalemise eest tasub Klubi Tartu Maraton ühes E-turistiga. SEB pani omalt poolt välja krediitkaardi reisirahaga ning rahaliselt toetab ka Hawaii Express. Lisaks viib võitja koju Fischeri võistlussuusad, Asics jooksutossud ning tasuta pääsme järgmise aasta sariüritusele.

SEB Tartu Nelikürituse eesmärgiks on motiveerida inimesi tegelema spordiga aastaringselt ja osalema Klubi Tartu Maraton korraldatavatel üritustel. Järgmine hooaeg käivitub veebruaris sõidetava 38. Tartu Maratoniga.

SEB Tartu Nelikürituse juhendi ja tulemused leiab aadressilt www.tartumaraton.ee