SEB Kõrvemaa triatlon lõi osavõturekordi

Laupäval, 17. juulil Aegviidu lähedal Soodla veehoidla ja Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses toimunud meeleolukal spordiüritusel lõi kaasa ligi 500 tervisespordisõpra, mis teeb SEB Kõrvemaa triatlonist suurima osavõtjaskonnaga triatlonivõistluse Eestis.

Meeleolukas päev algas Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Haribo Lasteduatloniga, kus lõi kaasa sadakond last. SEB Kõrvemaa rahvatriatloni 350 meetri pikkusel ujumistrassil, 22 kilomeetrisel maastikurattarajal ja 4 km pikkusel jooksudistantsil kulgenud võistluse võitis teist aastat järjest Urmas Utar Tabasalu Triatloniklubist ajaga 1:05.09, teiseks tuli Siim Kauge (Tabasalu TK/Sidepataljon) (1:05.46) ja kolmanda koha võitis Venemaa triatleet Ravshan Balgabajev (1:06.02). Naistest kordas kahe eelmise aasta võitu Helen Schmidt Ida-Virumaalt (1:16.25), teise koha pälvis tema õde Kairi Scmidt (1:16.29) ning kolmandaks tuli Liisa Kull Nõmme Spordiklubist jättes napilt poodiumilt välja võitja noorima õe Sandra Schmidti. Firmade arvestuses olid kolm paremat Sportland, Innopolis ja RMK.

Laupäeval asetleidnud rahvatriatlon oli kolmas osavõistlus 2010.a. SEB Kõrvemaa Neliküritusest. Nelikürituse viimane võistlus SEB Kõrvemaa Rattamaraton toimub 25. septembril.