SEB Kõrvemaa suusamaraton oli avalöögiks 2010. aasta SEB Kõrvemaa Nelikürituse nimelisele sarjale

15. veebruar 10

6. veebruaril suurepärastes talvistes oludes toimunud SEB Kõrvemaa Suusamaraton tõi suuskadele nii tippsõitjaid kui arvukalt harrastajaid. Päev algas Haribo laste suusa- ja kelguvõistlustega. Koos Haribo karu ja Tibuga lustis Kõrvemaal sadakond last. 

SEB Kõrvemaa Suusamaratoni põhisõidu, 38 km distantsi võitjaks tuli pingelises lõpuheitluses Christopher Tammet Nõmme Suusaklubist edestades äsja alpimaja kuuri lõpetanud olümpiakoondislast Kaspar Kokka 4 sekundiga. Kolmandaks tuli Risto Roonet, kes jäi võitjast maha vaid 6 sekundit. Naiste seas olid SEB Kõrvemaa Suusamaratonil kolm kiiremat Tatjana Mannima, Elisabeth Juudas ja Jaanika Vilde. Lisaks põhisõidule lõid arvukad harrastussõitjad kaasa 19 km pikkusel distantsil. Kokku lõi tänavusel SEB Kõrvemaa Suusamaratonil kaasa üle 800 talispordisõbra, mis on Kõrvemaa Suusamaratonide rekord.

 

Firmade arvestuses tuli võitjaks Crafti tiim, mille nimekirjas oli üles antud ka üldvõitja Kaspar Kokk. Lisaks Kasparile kuulusid Crafti nimekirja Risto Roonet, Martin Remmelg ning Alari Remmelg. Meeskonnaliikmete aegade summa oli neil 5:10:32, mis oli lausa 42 minutit parem teiseks tulnud Sportlandi tiimi ajast. Kolmandaks tuli Swedbank. Ühtekokku oli vähemalt kaheiikmelise tiimina oma tööandjat esindamas 20 ettevõtte töötajad. Kokku oli firmade arvestuse protokollis 83 ettevõtet. 

icon SEB Kõrvemaa Suusamaraton 2010 FIRMAD

SEB Kõrvemaa Suusamaraton oli avalöögiks 2010.a. SEB Kõrvemaa Nelikürituse nimelisele sarjale. Nelikürituse kavva kuuluvad sel aastal lisaks Suusamaratonile, 24. aprillil toimuv Kevadjooks ja 17. juulil aset leidev Triatlon ning 25. septembril sõidetav Rattamaraton.

 

Vaata ka :

www.jooks.ee

Lisainfo:Mati Lilliallik, 52 13331,mati@jooks.ee

Renna Järvalt,52 21233, renna@jooks.ee