SEB Kõrvemaa Kevadjooksul selgusid parimad ka firmade arvestuses

24. aprillil päikesepaises toimunud SEB Kõrvemaa Kevadjooksul selgusid lisaks individuaalarvestusele ka parimad firmade koondarvestuses.

Võitjaks osutus Jooksupartner OÜ võistkond koosseisus Kristjan Trossmann, Einar Kaigas, Eero Kookla ja Armi Tähema. Teisele kohale tuli Eesti Posti Spordiklubi, kelle kolm kiiremat olid  Alari Põllu, Aivar Saar ja Jaanus Undrest. Kolmanda koha noppis endale RMK, kes on igal aastal olnud usin Kõrvemaa Neliküritusel osaleja.

Põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõpra. Kindla võidu võttis Pavel Loskutov, edestades Vjatsheslav Koshelevi 1 minuti ja 18 sekundiga. Kolmanda koha võitis Tõnis Juulik. Naiste seas tuli SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Sigrid Valdre, teisena lõpetas täna Julia Bulina ja kolmandana Helen Schmidt. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõpra, mis on suurim osalejate arv Kõrvemaa Nelikürituse rahvaspordiürituste ajaloos.