SEB Eesti Ühispank lõpetas Ernst&Young’i täisedu

05. veebruar 08

uusmaa_martin_07_edit918.jpgSEB Eesti Ühispank lõpetas Ernst&Young’i võistkonna täisedu ja võttis 67:58 võidu. Mängu käigust kirjutab oma nägemuse Kahro Kumari SEB Eesti Ühispangast.

Fotol võidukas meenutus SEB Eesti Ühispanga kevadisest Pangaliiga triumfist. Foto autor: Boris Mäemets

Kahro Kumari:" Eile toimunud korvpallilahingus SEB vs E&Y jäi peale SEB meeskond skooriga 67:58. Natuke mängu käigust. Mängu alustasime maa-ala kaitsega ja ilmselgelt polnud see hea valik, sest E&Y pääses ette 15:4. Seejärel võetud time-out ja kaitseformaadi muutus tõi mängu pöörde ja veerandaja kaotasime ainult 17:14. Järgmised kaks veerandaega kuulusid juba kindlalt meie võistkonnale ja viimase veerandaja alguseks oli seis 52:33 SEB kasuks. Viimasel veerandajal aga hakkas E&Y võistkond kaitses meid järjest rohkem suruma ja vahe hakkas vähenema. Õnneks sai mänguaeg otsa seisul, kus meie edu oli siiski veel turvalised 9 punkti. Veerandaegade kaupa olid tulemused järgmised: 14:17 19:8 19:8 15:25."