SEB 27. Tartu Rattaralli tuleb osavõtjate rohke

19. mai 08

ktm.jpgPühapäeval, 25. mail sõidetavale Tartu Rattarallile on registreerunud
juba 3212 spordisõpra 11 riigist. Eelmisel aastal jõudis stardiks
vastav number 3394-ni.

Baltikumi suurima rattasündmuse juurdekasvuks võrreldes eelmise aastaga prognoosib Klubi Tartu Maraton ca 10%.
Võistluste peakorraldaja Indrek Kelgu sõnul on Tartu Rattaralli unikaalne sündmus. „Pikemale distantsile lähevad koos nii profiratturid kui ka harrastajad. Usun, et võimalust nii paljude nimekate ratturitega samal rajal võidu kihutada väga tihti ei teki,“ lisab Kelk. Starti on tema sõnul asumas näiteks Jaan Kirsipuu, Erki Pütsep, Janek Tombak ja Rein Taaramäe. Kohal on ka Eesti naiste paremik eesotsas Grete Treieri ja Laura Lepasaluga. Lisaks on oodata ka professionaalseid sõitjaid välisriikidest.

SEB 27. Tartu Rattaralli lähtepaik on sarnaselt eelmisele aastale Tartus, Turu tänaval. Kell 11.00 stardivad võistlejad 133km rajale ning kell 13.00 69 km distantsile. Mõlemad trassid kulgevad samadel teedel kui 2006. aastal.

Täna on ühtlasi viimane võimalus registreerida ennast Tartu Rattarallile soodustingimustel. Selleks tasub pöörduda Klubi Tartu Maratoni veebi www.tartumaraton.ee või minna klubi kontorisse aadressil Laulupeo pst. 25, Tartu. Alternatiivina saab oma nime üles anda ka Hawaii Expressi kauplustes.

SEB 27. Tartu Rattaralli toimub kolmepäevase Estonian Cycling Weekendi raames. Populaarsele rahvaspordiüritusele eelnevad reedel, 23. mail Tallinn – Tartu GP ning laupäeval, 24. mail SEB Tartu GP, mis on mõlemad vaid profiratturitele mõeldud võistlused.

Rohkem infot SEB 27. Tartu Rattaralli, Tallinn – Tartu GP ja SEB Tartu GP kohta leiab aadressilt www.tartumaraton.ee