SEB 11. Tartu Rattamaraton koputab uksele

09. september 08

Pühapäeval, 21. septembril väntavad Lõuna-Eesti maastikuradadele tuhanded ratturid, et selgitada parim 89km võistlusdistantsil või veeta sportlik pühapäev 40km rajal. Tegemist on suurima maastikurattasõiduga Baltikumis, mis meelitab kohale ka hulgaliselt välissõitjaid.

Pikale distantsile on 9. septembri seisuga üles antud  ligi 2800 ja lühemale ligi 1500 ratturit ning registreerimine veel kestab. Eelmise aasta 10 juubelimaratonil oli osalejaid 10 riigist. Tänavu on kirjas juba 11 riiki.

Traditsiooniliselt on Tartu Rattamaratoni osaks ka maastikurattasprint, mis peetakse Eesti oma ala tugevaimate tegijate osavõtul 8ndat korda päev enne põhidistantse 20. septembril Tähtvere Spordipargis. Samal päeval toimuvad Tähtvere Spordipargis ka TILLUsõidud ja MINImaraton, kuhu oodatakse ühes vanematega kõiki lapsi.

Kaks nädalat enne starti on ennast Tartu Rattamaratoni võistlusdistantsile üles andnud ka mitmed ettevõtted, mille hulgas näiteks SEB Pank, Maxit Estonia, Marepleks, Sampo Pank, Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG), Iloprint ja Veho Eesti AS.

Tartu Rattamaratonil edukas osalemine annab punkte ka Firmaspordi Eesti Sportlikuma ettevõtte 2008 võistlusel, kus on hetkel juhtimas Eesti Posti Spordiklubi.

SEB 11. Tartu Rattamaratonile saab firmade arvestuses registreeruda kuni 15. septembrini. Selleks on vaja Klubi Tartu Maratonile edastada vastav vorm, mille leiab aadressilt www.tartumaraton.ee või otse siit uudise alt!

 

icon Firmade-Klubide regamisvorm 2008 aasta Klubi Tartu Maraton nelikürituse üritustele