Sarmikalt Sädelev Show – ainult Talispartakiaadil!

16. veebruar 16

Veel enne, kui kõik Talispartakiaadi alad läbi saavad, kostub rahva seast juba küsimusi: millal pidu saab? Ja tõesti, küsimus on õigustatud, sest lumes ja külmas müttamise eest on iga talispartakiaadlane paar korraliku Comebacki-möllu ära teeninud!

Suusabaasi tantsupeo teemalisi kräusid pidasid firmasportlased juba siis, kui see veel lahe polnud – nüüd on aeg taas teistele teed näidata. Sedapuhku on Talispartakiaad ’16 järelpeoks Sarmikalt Sädelev Show, kus igaüks saab helkida oma medali või lumesära vääriliselt! Sul on litritega kleit või sädelev maika, mida sa arvasid, et ei saa enam iialgi kanda? Vale puha! Paki kostüüm julgelt spordikotti ja too Talispartakiaadile kaasa!

Sädeleval laupäevasel peol saab näha pöörast lavashow’d tandemilt Drum & Ballerina, plaate keerutab ja videoid välgutab VJ Arno Kukk.

End medaleid, millega end ehtida, jagatakse klubis Comeback välja ka juba reedel – DJ-puldis on sel peol Erlend Aav ja Robert Pihelgas ning oma show toob lavale LED-saksofonist Henri Aruküla.

Oeh… mida veel ühelt nädalavahetuselt peale trenni ja tantsupeo tahta, eks? Märgi end üritustele osalema SIIN ja SIIN!

05.03plakat.väike