Sampol SEB-i üllatada ei õnnestunud

21. veebruar 08

uusmaa_edit991.jpgPangaliiga põhihooaja kolmas võistkond SEB Eesti Ühispank end kuuenda kohaga play-offi pressinud Sampo Pangal üllatada ei lasknud. Võit võeti võõral väljakul numbritega 100:73.

Sampo Panga poolt kommenteeris mängu võistkonna esindaja Paul Lukk selliselt:

"Eile esimeses veerandfinaalis sai otsa põhihooaja lõpus alanud Sampo võitudeseeria (seekordne break jäi siis paraku ühe mängu pikkuseks…). SEB võitis 100:73.

Põhimõtteliselt sai asi selgeks esimese veerandiga, mille SEB võitis 29:6. Sampol oli selle hooaja tava kohaselt jälle platsil eelmistest mängudest erinev koosseis, kes alles väljakul õppis üksteist tundma ja rünnakut kuidagi toimima ei saadud. SEB-l aga hakkasid ühtäkki kõik pallid sisse kukkuma (katte tagant, üle käte, käte alt vms) ja nii ta läks. Edaspiid püsis mäng samas augus kuni viimasel veerandil vahe hoogsalt vähenema hakkas, 3 minutit enne lõppu Sampo poolt vaadates -13. Siis aga tekkisid taas omavahelised arusaamatused ja mängu viimased minutid mängiti tujutult, mis ka resultaadis karmi kajastuse leidis."