Sampo Pank sai viimase veerandfinaalkoha

31. jaanuar 08

Pangaliiga eilses kohtumises Sampo Panga ja Eesti Panga vahel oli mängus ei rohkem ega vähem kui viimane veerandfinaalkoht. Mõlemad võistkonnad on varem ka Pangaliiga üldkarika võitnud, kuid see hooaeg pole kummalegi tiimile olnud parimate killast! Kindlasti ei soovinud kumbki aga olla esimene, kes sel aastal mängus üldkarikale kõrvaltvaatajaks jäetakse.

Panustele väärilist mängu ja tahtmist näitasid mõlemad võistkonnad ja lõpuvileni põnevust pakkunud mängus sai oma tahtmise lõpuks Sampo Pank, olles vastastest üle napilt, kuid võiduks piisavalt, ühe punktiga 64:63.

Lisatud Paul Lukk’i (Sampo Pank) kommentaar.

Paul Lukk: Eile õhtul pidasid Sampo ja EP oma viimase põhihooaja mängu. Igatpidi tasavägine ja mõlemal meeskonnal vaid üks vahetus. EP oli pisut parema kokkumänguga ja ka lauavõitluses parem ning ning juhtis ka suurema osa mängust, Sampol jälle oli õnne pisut rohkem…. Kolmanda verandi keskel olid EP juba 13 punktiga peal, kuid Sampo sai vajalikul hetkel korve (sealhulgas kaks kolmest) ning sai siiski veel mängul sabast kinni. Neljandal veerandil hakkas omakorda Sampo ära minema (juhtis 2 min enne lõppu 9 silmaga), kuid siis oli EP kord ärgata ja lõpp oli ülimalt pingeline. Seekord naeratas õnn Sampole.