Saaremaa Kolme Päeva Jooksul edukaim firma oli Ferroline

20. oktoober 08

Saaremaa Kolme Päeva Jooksul, kus tuli kolmel päeval kokku läbida 42,195 km ehk maratoni distants, oli edukaim ettevõte Ferroline, kes jooksis koosseisus Olle Kärner, Henno Haava, Kristjan Trossmann ja Aleksei Saveljev. Võistkond saavutas seitsmenda koha ja kolme parima võistleja aegade summa oli 8 tundi 9 minutit ja 58 sekundit.

11 minutiga kaotas AP Chemicals ja oli võistkondadest kaheksas. AP Chemicalsi eest jooksid Erik Aibast, Silver Eensaar, Marek Nõmm ja Paavo Rõigas. Võistkondliku võistluse võitis 21 registreeritud võistkonna seas Sportkeskus.ee ajaga 7:10.45. Ettevõtetest tegid veel kaasa Skorpioni Julgestusteenistus ja Eesti Firmasport.

Kiireim jooksja üldkokkuvõttes oli Taivo Püi, kelle etapiaegade summaks oli 2:17.15. Eesti Parima Rahvasportlase meeste sarja liider Sulev Lokk osales samuti jooksul ja sai 43. koha ajaga 2:51.46. Sulevile oli see esimene Saaremaa jooks. Kokku jõudis seekordsel 35.-ndal Saaremaa Kolme Päeva Jooksul kõigil päevadel finišisse 190 jooksjat.

Firmaspordi tiimi parimaks oli lõpuks Marti Soosaar ajaga 3:00.42. Aimar Poom tegi tubli isikliku rekordi 3:27.14. Neeme Neemlaid üllatas avaetapil 10 km 39.10-ga, kahjuks teisel etapil tuli katkestada, et jõuaks kolmandal päeval taas finišisse tüürida. Kunnar Karu pidi paraku taas tervislikel põhjustel kõrvale astuma enne võistluse algust ja selle aastase jooksu vahele jätma! Firmaspordi tiim hakkab nüüd aga juba tasapisi valmistuma Winter Xdreamiks, mis peaks olema meie tiimile järgmiseks firmaspordi sarja väliseks ühisetteasteks!