Saalihokis lõi võiduvärava Tallinna Lennujaama SK, jalgpallis Eesti Energia

29. november 14

Eile  päeval Eesti Maaülikooli spordihoones alanud saalihoki- ja jalgpalliheitlused said täna põneva lõpu: nii jalgpallurid kui saalihokimängijad tunnistasid, et võistelda tuli tõeliselt tugevate vastastega. 

5D__6669Saalihokis pidasid 3. ja 4. koha heitlust Lähte gümnaasiumi tiim ning Vanglateenistuse võistkond: paremaks osutus esimene. Lähte gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Aimar Poomi sõnul oli kolmandaks jäämise põhjuseid mitmeid. “Üllatavalt rasked vastased olid Tallinna Lennujaama spordiklubi ja Danske Bank – nemad olid tõesti teistest peajagu üle,” sõnas Poom.

Kui poolfinaalis oli tema sõnul kaotus kindel – 7:1 -,  siis teistes mängudes võinuks minna ka teisiti. Siiski on kolmas koht igal juhul ülihea tulemus, ent kui palju Lähte tiim selle jaoks koos trenni teeb. “Peaaegu mitte üldse,” nentis Poom tagasihoidlikult. Tõenäoliselt on seega tegu loomuliku talendiga. Teisele kohale tuli saalihokis Danske Bank.

Saalihokimängude parim väravakütt oli 25 väravaga Carol Viiding võitjatiimist, Tallinna Lennujaama spordiklubist.

Jalgpallis oli sel korral edukaim Eesti Energia, teisele kohale tuli Swedbank ning kolmandale Metro. Kõige vingem väravakütt oli Erki Alliksoo Metro tiimist, kes lõi palli vastase võrku kokku 14 korral. Teisele kohale jäi napi 13 väravaga Konstantin Karin Eesti Energiast ning kolmandale 12 väravaga Tõnis Kaukvere Swedbankist.

Kuldpall 2014 üldtulemused selguvad täna õhtul auhinnatseremoonial ööklubis Maasikas.

Foto: Tarmo Haud