Saalihoki meistriks tuli SPM Invest / Digimarket

DigimarketSPM_08.jpgKui seni kolmel korral oli SPM Invest võistkond saalihoki meistrivõistlustel ilma kirkaima autasuta jäänud, siis sel korral mindi sarnaselt nagu Venemaa eurolaulu tiimiga täispangale ja juhuse hooleks palju ei jäetud. Koos teise Jõgeva ettevõttega Digimarket, koostati peaaegu unelmate võistkond, millega tüüriti finaalis mulluse võitja Monkey Sport/Team Exeli vastu võidule 4:3, hoolimata avavoorus saadud 1:2 kaotusest Paide MEK-i vastu. "Me polnud veel valmis mängima, " kommenteeris võitjate tiimi üks resultatiivsemaid, Marko Saksing, seda tööõnnetust.
Kolmanda koha kohtumises teenis Paide MEK medalid kaela koguni 8:0 võiduga, seni väga head mängu näidanud Rademari võistkonna vastu. Ilmselt mõjutas seitsme mängu järgne väsimus siis sporditarvetega kauplejaid pisut rohkem ja viimases mängus laguneti.

Alagrupiturniiri järel teenisid hilisemad finalistid grupi võidu ja sellega ühtlasi ka poolfinaali koha. Grupis 2.-3. koha saanud võistkonnad pidasid maha veerandfinaalid. Paide MEK sai suhteliselt rahulikult, 4:1, hakkama Treffneri ja Lähte Gümnaasiumi õpetajate ühendvõistkonnaga. Rademari poolfinaali pääsemine oli raskem. Sampo Pank avaldas väga kõva vastupanu, kuid Rademar pidas siiski 2:1 eduseisu vapralt vastu Sampo viimaste minutite surve!

Alagrupis 4.-5. koha saanud võistkonnad, pidasid omavahel maha Challenge Cup turniiri, kust väljus võitjana Eesti Posti Spordiklubi. Omavahelises viimases kohtumises saadi Normast jagu 2:1. 9.-10. kohta otsustanud kohtumises edestas Vita Group Ekspress Hotline’i ja 3:1.