RMK Kõrvemaa Kevadjooks tõi firmasportlastele punkte juurde

07. mai 15

firmasportÜle-eelmisel pühapäeval, 26. aprillil, toimus Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses RMK Kõrvemaa Nelikuürituse teine etapp, Kevadjooks, kus said ka mitmed firmasportlased endale Eesti Parima Rahvasportlase 2015 ning Eesti Sportlikema Ettevõtte 2015 tabelis punkte juurde koguda.

Eesti Parima Rahvasportlase 2015 tiitli N40 kategoorias juhib endiselt Mirja Lind korjates endale esikoha kindlustuseks Kevadjooksult 21 punkti juurde. M40 edetabeli juht on ikka veel Meelis Rebane, kes on oma varasemate sooritustega nii kõvad punktid kokku korjanud, et ei pea endiselt pead valutama oma liidripostitsiooni üle. Esikohal N kategoorias on Piret Põldsaar, kes Kevadjooksul samuti ei käinud, kuid Piret peaks vaatama ette, seda teisel kohal asuv Triin Soha oli tublisti kohal ning noppis enda punktisummale 36 punkti juurde. Igati eeskujulikult käis üritusel kaasa löömas M esindajate liider Rain Lepikmäe.

Eesti Sportlikema Ettevõtte 2015 edetabeli esikoht kuulub endiselt Swedbankile, kes saab uhkustada 664 punktiga. Teisel kohal on Tallinna Lennujaama SK 658 punktiga. Milline gigantide heitlus! Kolmandal kohal on võrreldes teistega veidi tagasihoidlikuma punktisummaga Elisa SK 454 punktiga. Kuid ärge heitke meelt, aastas on üritusi ees veel küll ja küll!

Eesti Parima Rahvasportlase 2015 edetabelit vaata SIIT.
Eesti Sportlikema Ettevõtte 2015 edetabelit vaata SIIT,

RMK Kõrvemaa Kevadjooks on RMK Kõrvemaa Nelikürituse teine etapp. Järgmiseks osavõistluseks on 18. juulil toimuv RMK Kõrvemaa Triatlon, millele saab registreeruda veebilehel www.jooks.ee.

Kohe pärast Kevadjooksu on Eesti Firmaspordi Liidul tulemas lõbus suvine üritus Suvespartakiaad, mis toimub 24.-26. juulil Jõulumäe Tervisespordikeskuses ning registreeruda saab siit: https://firmasport.ee/suvi/registreerimisleht/