Rindeuudised Otepäält

25. veebruar 08

Talimängude korraldajate tänane külaskäik Otepääle tõi mõningast selgust ka selles osas, mis talimängulisi nädalavahetusel ees ootamas on. Nagu igal pool Eestis on ka Otepääl talvega kehvad lood. Suusalade toimumist lubavad siiski piisavalt paks kunstlumest rajapõhi ja reede ööseks lubatavad külmakraadid, mis peaksid rajamasinad rada ette valmistama lubama.
Tänase seiuga on Tehvandi suusakeskus harrastajatele suletud. Suusastaadionil on laiutamas keskmist järve mõõtu veeväli. Treeninguid saab teha praeguse seisuga ülemisel 1,7 km ringil, kus ka rada tihtipeale pigem jääs on. Siiski on lootus Firmaspordi Talimängude suusavõistlused sel ringil pidada.

Ilmaennustus, mis lubab järgnevateks päevadeks plusskraadide jätku annab talvekülmale ruumi täna öösel ning reede ja laupäeva öösel. Kui see ennustus on õige, saab rajamasin 1,7 km võistlejatele ette valmistada.

Uisutamise võistluse toimumiskoht on Pühajärvelt liigutatud Tartusse Lõunakeskusse, kus see algab reedel kell 13.00. Kui kõik hästi läheb, alustame kell 16.00 Tehvandi ringil suusasprindi võistlusega. Ka teiste alade täpsem ajakava ning võimalikud asendusalad ja -kohad on arutusel tänasel korraldajate koosoleku Klubis Tartu Maraton kell 18:00.

Seal otsustatu avaldama ka meie kodulehel hiljemalt homme hommikuks!