Riigiametnike meistrivõistluste 2010 loosimise tulemused ja ajakava

21. jaanuar 10

23-ndal jaanuaril stardivad riigiametnikud taaskord võistlustulle (kohtumispaik on muutunud) Lilleküla Gümnaasiumi võimlasse, et osa saada riigiametnike meistrivõistlustest korvpallis.

 

Registreerimine oli avatud pikalt… ikka selleks, et võistkondi üha juurde tuleks, aga veidi keerulisel  ajal hakkavad tiitli pärast võitlema siiski 13 võistkonda. Eelmise aasta esikuuikust on kohal 3 võistkonda: Vanglateenistus, Sidepataljon ning Eesti Maksu- ja Tolliamet.

 

Alagrupimängud toimuvad 23-ndal ja 30-ndal jaanuaril, peale mida tekib play-off vastavalt alagrupis saadud tulemustele. Üllatada on lubanud mitmed võitskonnad eesotsas Ülar Vaadumäe ja Sotsiaalministeeriumiga. Laupäeva esimesed kohtumised on Maanteeameti ja Veeteede Ameti vahel ning vastasseis Sidepataljon vs Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium on publikule vaadata ja mängijatel mängida teisel mänguväljakul. Kolmandal väljakul võtavad teineteiselt mõõtu Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Veeteede Amet.

 

Viivitus seoses ajakava ja alagruppide koostamisega tekkis viimasel hetkel saadud 3 saali kasutamisega ja uue võistkonna lisandumisega.

 

Soovime kõigile edukat turniiri ja näeme juba laupäeval, kui pallid korvi lendavad:)

Alagrupikoosseisud ja ajakavad allpool linkide kaudu:

Copy of alagrupitabel ra_koss 2010

Copy of ajakava_ra_koss_2010 23-01