Riigiametnike meistrivõistlused jalgpallis algavad 13. mail Jüri Gümnaasiumi staadionil

10. aprill 08

Järjekordne riigiametnike meister jalgpallis selgub mai keskpaigast kuni mai lõpuni kestval riigiametnike jalgpalliturniiril Jüri Gümnaasiumi kunstmuru staadionil. Eeldatavasti koguneb osalema taas 20 ringis võistkondi ning nagu korvpalliturniiril, nii on ka jalgpallis sel korral esmakordselt kavas Challenge Cup, mis on väikeseks motivatsiooni allikaks neile võistkondadele, kelle jaoks turniiri algus pole just parim ning pääs 8 tugevama hulka jääb kättesaamatuks.

Sel aastal on esmakordselt nõue platsile tuua ka naismängijaid, mis kindlasti pisut segab kaarte seniste tugevate ja nõrgemate võistkondade vahel, toob mängule juurde pisut rahvasportlikumat väljanägemist ning lisab väikest sportlikku väljundit ka naisametnikele. Naismängijate löödud väravad lähevad aga juhendi järgselt kirja koguni kahe eest, nii et kindlasti tasub naistele väike löögikoolitus ette võtta

Riigiamenike meistritiitlit jalgpallis kaitseb Põhja Politseiprefektuur, kes eelmisel aastal osales sel turniiril esmakordselt.

Riigiametnike jalgpalli meistrivõistluste juhend 2008