Riigiametnike meistriks krooniti taas Eesti Post!

08. november 09

7-ndal novembril peeti maha võrkpalliturniir, mis mõeldud riigiametnikele ja selle suutis võita kolmandat korda Eesti Posti võistkond. Auväärse teise koha mängis välja Siseministeerium, kes napimast napimalt Tallinna Linnavalitsust edestas, kuid püssirohtu Eesti Posti vastu kolmandaks geimiks enam ei jätkunud. Nõnda oli jäädud kolmandat aastat järjest alla võitjatele.

Päev algas alagrupimängudega, peale mida sai iga võistkond asetuse ning jätkati kahe kaotuse play-off süsteemis. Kaotusekibedust kahel korral pidid tundma Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Veeteede Amet ja Riigikohus – mainitud võistkonnad said turniiril 9. koha. Kahe koha võrra kõrgema koha ehk 7-ndaks platseerusid Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning Keskkonnaministeeriumi mängijad. Koht esikuue hulgas kuulus Rahandusministeeriumile, kõva viienda koha võitles välja Tehnilise Järelevalve Amet, kes küll viimases kohtumises pidi geimidega 0:2 tunnistama neljanda koha saanud Vanglateenistuse võistkonna paremust.

Turniir kulges suuremate viperusteta ja korraldajatel on tegemisel juba järgmise aasta juhend, et ikka vältida kasvõi väiksemaid vigu tulevikus. Protokollid ja mängude tulemused veebis õige pea!