Riigiametnike jalgpalliturniir lükkub augustisse

06. mai 10

12. mail algama pidanud jalgpalliturniir lükkub edasi augusti viimasesse nädalasse.

Kahjuks oli registreerunid võistkondi erinevatel põhjustel vaid seitse, kes olid valmis sel ajal turniiri alustama. Otsustasime seetõttu hetkel turniiriga mitte alustada ja lükkasime selle alguse edasi augusti viimasesse nädalasse. Paljud, kes osalemise vastu huvi tundsid, kurtsid, et neil on ajutisi raskusi meeskonna kokku saamisega või finantseerimisega. Muutsime seetõttu ka veidi juhendit ning loodame, et antud juhendi alusel on meeskonna moodustamine lihtsam.Sauti muutus ka mängukoht – augustis mängime Kalevi staadionil.

icon Riigiametnike meistrivõistlused jalgpallis 2010 JUHEND// UUS!

Kõik seni registreerunud võistkonnad jäävad registreerunuks. Teistele anname veel veidi armuaega enda osalus registreerida.

Selleks, et riigiametnike seltskonda siiski traditsiooniliselt kevadel kokku tuua, mõtlesime jalgpalli finaalipäevaks olnud 28. mai õhtul korraldada esmakordselt vaid riigiametnikele mõeldud bowlinguturniiri, mis on siis sel korral firmaspordi meistrivõistlustest eraldiseisev üritus.  Loodame, et leiate võimaluse turniiril osaleda. Kindlasti leiame seal ka võimalusi, et rääkida sellest, kuidas jalpalliturniiri osalejate jaoks huvitavamaks muuta võiks.

icon Riigiametnike meistrivõistlused bowlingus