Riigiametnike jalgpalli meistrivõistluste avavoor on mängitud

24. august 10

Edasilükkunud turniir sai tõepoolest avapaugu, kui riigiametnikud juba 8-ndat korda asusid selgitama parimatest parimaid. Hea meel tõdeda, et oleme tagasi seal kust aastaid tagasi sai alustatud – nimelt Kalevi staadionilt. Sotsiaalministeeriumi ridades jooksis väljakule ministritele lubatud preemiaväravaid noppima ka sotsiaalminister Hanno Pevkur. Nõmme Kalju juhatusse kuuluval ministril väravani jõuda ei õnnestunud, küll aga mitmel korral oli ründes mänginud minister sellele väga lähedal. Paraku teises kohtumises Kaitseministeeriumi vastu õnnestus Pevkuril ka ühes situatsioonis nii õnnetult kukkuda, et tuli õlast kinni hoides enne mängu lõppu traumapunkti poole liikuma asuda. See oli küll ka selle vooru ainuke tõsisem vigastus.

Väljakutelt käis läbi ka mitmeid teisi legendaarseid mehi: Kaitseministeerium tõi välja Vilmar Sumbergi, kes taaskord punastes sokkides oli valmis väravaid lööma; Sotsiaalministeerium Vaadumäega või Vaadumäeta on nagu omal ajal Kalev Salumetsaga või Salumetsata. Loodetavasti näeb turniir veel põnevamaid mänge, kui pakkus avavoor ja legendaarsete mängijate list saab lisa! Mängude kokkuvõtteid vt allpoolt.

Juba sel neljapäeval kohtume samas kohas ja siis selguvad alagrupiturniiri parimad ning play-off ’i mängud pole enam mägede taga. 

Täna peeti kokku 10 mängu, mille statistika toob Teieni firmaspordi uus täht Stella.  

 Sotsiaalministeerium – Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium 2:3 (0:1)

Väravad: Koppel 16 (2) – Rõivassepp 8, Virolainen 24 (2)

SOTS: Tanel Tomson, Meelis Zujev, Marko Lelov, Raido Raudnagel, Elari Moks, Signe Riisalo, Hanno Pevkur, Aare Reintam, Ramon Nahkur, Kadri Koppel, Marek Atonen, Priidu Kull

MKM: Olavi Malla, Karl Stern,  Indrek Laineveer, Kristjan Rõivassepp, Tauno Vare, Lauri Tammiste, Anton Merits, Laura Virolainen, Kaspar Endrikson, Rauno Uusküla, Riina Kaljund

 

Justiitsministeerium – Riigikontroll/Harku vangla 5:0 (3:0)

Väravad: Keinast 5, 28, Koppel 8, 10, 26

JUST: Kati Valvik, Kairi Sirkel, Aare Aun, Aivar Lenk, Kaarel Keinast, Timo Ligi, Tauno Koppel, Margus Kurm, Üllar Lanno, Maiko Markus, Jarno Jakobson

RK/H: Kristjan Paas, Mart Vain, Stanislav Solodov, Märt Ojamaa, Raina Loom, Viire Viss, Eerik Hanni, Alo Lääne, Jaanus Kasendi

 

Registrite ja Infosüsteemide Keskus – Murru vangla 0:2 (0:2)

Väravad: Konks 26, Tšekonaalski 28

RIK: Rauno Velleste, Kätlin Kulm, Jonne Pitk, Ingmar Vali, Martin Vahtel, Taivo Kitsing, Janek Nozdrenko, Kristjan Leht, Aivar Vadi, Sigrid Errit, Toomas Pai, Rome Mitt

MURRU: Kristo Konks, Maanus Jõevee, Sten Haasma, Moonika Mürk, Vitali Tšekonaalski, Stanislav, Hmeljov, Vassili Bazarov, Grigori Tatarin, Taavo Soodla

 

Keskkonnaministeerium/Keskkonnainspektsioon – Maksu- ja Tolliamet 0:2 (0:2)

Väravad: Starkopf 5,7

KESK: Marit Seene, Hendrik Põldoja, Herki Tuus, Peep Siim, Meit Grosmann, Allar Leppind,  Tanel Tälli, Rene Rajasalu, Liisi Arm, Piret Kruusimägi, Olav Avarsalu

MTA: Raivo Piiritalo, Tõnis Kuuse, Vjatšeslav Pantazi, Janek Rožov, Urmas Järg, Egon Veermäe, Grigori Ošomkov, Tõnis Starkopf, Kaido Lemendik, Valeria Kadõrova, Peeter Kõve

 

Sotsiaalministeerium – Kaitseministeerium 2:0 (1:0)

Väravad:  Lelov 7, Reintam 17

SOTS: Tanel Tomson, Meelis Zujev, Marko Lelov, Raido Raudnagel, Elari Moks, Signe Riisalo, Hanno Pevkur, Aare Reintam, Ramon Nahkur, Kadri Koppel, Marek Atonen, Priidu Kull

KM: Igor Berjozkin, Jürgen Esinurm, Andres Kaarmann, Rait Koplimets, Hardo Lass, Taavo Lumiste, Mart Lätte, Taavi Reimann, Meelis Ross, Vilmar Sumberg, Madli Tikerpuu, Taavi Valgma

 

Justiitsministeerium – Veeteede Amet 6:1 (4:1)

Väravad:  Koppel 5,7,11,14, Valvik 23 (2) – Saks 9

Eemaldamine: Rando Sirak

JUST: Kati Valvik, Kairi Sirkel, Aare Aun, Aivar Lenk, Kaarel Keinast, Timo Ligi, Tauno Koppel, Margus Kurm, Üllar Lanno, Maiko Markus, Jarno Jakobson

VTA: Jaan Saks, Andry Rütkinen, Lauri Toomiste, Oleg Ivanov, Stiev Lilander, Rando Sirak, Pirgit Pai, Signe Paevere, Mari Kaul, Priit Lööper, Vambo Veer

 

Registrite ja Infosüsteemide Keskus – Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium 0:1 (0:0)

Väravad:  Uusküla 25

RIK: Rauno Velleste, Jonne Pitk, Ingmar Vali, Martin Vahtel, Taivo Kitsing, Janek Nozdrenko, Kristjan Leht, Sigrid Errit, Toomas Pai, Rome Mitt, Mirjam Lainet, Risto Raaper

MKM: Olavi Malla, Karl Stern,  Indrek Laineveer, Kristjan Rõivassepp, Tauno Vare, Lauri Tammiste, Anton Merits, Laura Virolainen, Kaspar Endrikson, Rauno Uusküla, Einari Kisel

 

Keskkonnaministeerium/Keskkonnainspektsioon – Riigikontroll / Harku Vangla 1:6 (1:1)

Väravad: Tälli 6 – Vain 10,17,19,24,25, Solodov 26

KESK: Marit Seene, Hendrik Põldoja, Herki Tuus, Peep Siim, Meit Grosmann, Allar Leppind,  Tanel Tälli, Rene Rajasalu, Liisi Arm, Piret Kruusimägi, Olav Avarsalu

RK-H: Kristjan Paas, Mart Vain, Stanislav Solodov, Märt Ojamaa, Raina Loom, Viire Viss, Eerik Hanni, Alo Lääne, Jaanus Kasendi

Kaitseministeerium – Murru Vangla 1:2 (1:2)

Väravad:  Esinurm 4 – Hmeljov 8,9

KM: Igor Berjozkin, Jürgen Esinurm, Andres Kaarmann, Rait Koplimets, Hardo Lass, Taavo Lumiste, Mart Lätte, Taavi Reimann, Meelis Ross, Vilmar Sumberg, Madli Tikerpuu, Taavi Valgma

MURRU: Kristo Konks, Maanus Jõevee, Sten Haasma, Moonika Mürk, Vitali Tšekonaalski, Stanislav, Hmeljov, Vassili Bazarov, Grigori Tatarin, Taavo Soodla

 

Maksu- ja Tolliamet – Veeteede Amet 8:3 (4:1)

Väravad:  Veermäe 3,4,22, Starkopf 6,10,20, Klopets 28 (2) – Lilander 8, Lööper 15, Rütkinen 24

MTA: Kaido Lemendik, Mihhail Jakovlev, Egon Veermäe, Tõnis Starkopf, Valeria Kadõrova, Jaanika Klopets, Janek Rozov, Raivo Piiritalo, Tõnis Kuuse, Vjatšeslav Pantazi, Tomek Tosin, Indrek Aru

VTA: Jaan Saks, Andry Rütkinen, Lauri Toomiste, Oleg Ivanov, Stiev Lilander, Rando Sirak, Pirgit Pai, Signe Paevere, Mari Kaul, Priit Lööper, Vambo Veer