Reketlonisangareid toetab MyFitness!

28. september 16

Lühikese ajaga on MyFitness kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, rõõmustades liikumishuvilisi üle Eesti. Tänaseks külastatakse MyFitness klubisid keskmiselt kokku juba üle 87 000 korra kuus!

Ainus viis teada saada, milliste põnevate toodetega oma fännidele MyFitness vahepealsel ajal välja on tulnud, on võtta osa Sügisspartakiaadil toimuvast minireketlonist!

MyFitness rühmatreeningute alla kuuluvad nii keha ja meele kui ka jõu- ja vastupidavustreeningud. Treenitakse stuudiotes, basseinis ja ratta seljas. Inimestele, kes eelistavad individuaalsemat lähenemist, pakutakse võimalust kasutada personaaltreenerite abi.

Samuti on kõikides MyFitness klubides olemas Uus-Meremaalt pärit ning üle maailma tuntuks saanud Les Mills treeningprogrammid suurepärase vormi ja hea tuju saavutamiseks.

MyFitnessi missiooniks on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise – just seda teevad nad ka igal aastal firmasportlasi ja nende pingutusi tunnustades. Tule Sügisspartakiaadile, vaata kindlasti üle ka oma kodukoha MyFitness klubi treeningkava ning liitu nende oktoobrikuise MyTeam Challenge’iga!

MyFitness_avaleht_MyTeam_2016_905x420.indd