Reesõidul libises kullale Danske Bank

05. märts 16

Tänasel reesõidurallil käis tihe rebimine kahe rahandushiiu, Swedbanki ja Danske Banki vahel. Swedbanki strateegia oli eelnevalt rajaolud üle hinnata, Danske pani panuse aga tiimi naisliikme tugevusele. Ilma naisteta aga ikkagi ei saa – nii kelgutaski Danske endale võidu, Swedbank teise koha ja Tallinna Lennujaam kolmanda.

Foto: Ardo Säks

Swedbanki tiimi liikmete sõnul käidi võistluse eel rada uurimas ja hindamas. “Meie strateegia oli panustada vasakpoolsele reejuhile, sest rada oli selline. Kaks korda oleme Käärikul reesõidu ka varasemalt võitnud,” muljetasid Mare Ulp ning tema tiimikaaslased.

Nii Swedbank kui Danske lähenesid võistlusele naelikuid kandes. Erinevus tuli sisse aga ree mäkke tagasi vedamises: kui Swedbanki naine jooksis kõige ees, siis Danske Banki naisliige aitas tiimil rege mäkke lükata.

Tunnustust tuleb kahtlemata avaldada ka Tele2 tiimile. Kui koosseisus oli ette nähtud vähemalt 1 vastassoo esindaja, siis Tele2 tiim tuli võistlusesse nelja naise ja ühe mehega. 80%-lise naisesindajate kontsentratsiooniga tiimi liug oli sama kiire nagu meestelgi, üles aga enam samas tempos ei jõutud.

Danske võidumeeskonda kuulusid Laura Maasik, Henri Kaarma, Tanel Tamm, Ahti Raba ja Meelis Rebane. Swedbanki uhkuse eest seisid Aigar Mäesepp, Danel Freiberg, Mare Ulp, Ragnar Leimann ja Raido Hallop. Lennujaama tiim võttis reesõidu kolmanda koha koosseisuga Eve Härm, Marius Pihlak, Janel Miljand, Mattis Torn ja Priit Kotkas.

Kokku osales reesõidus ligi 100 firmasportlast. Reesõidu ala peasponsor on Jägermeister.

jaegermeister-logo