Pühajärve triatlonil on kavas ettevõtete vaheline võistlus

18. mai 09

Kui tervet rehkendust ei jõua tee pool …  Sama “Kevade” raamatust/filmist tuntud loogika alusel kutsume kõiki osalema Pühajärve Triatloni põhidistantsile. Ehk pange kokku kolmeliikmeline meeskond, milles üks võistkonnaliige ujub, teine sõidab ratast ning kolmas jookseb ja näidake, kas saate maailma tipptriatleetidele vastu. Distantsiks on 1,9km ujumist, 90km rattasõitu ja 21km jooksu (millega üksikuna on kokku puutunud tuhanded rahvasportlased) ehk ei rohkem ega vähem kui põhidistants.

 

Võistkondadele antakse 8. augustil start 10 minutit pärast individuaalvõistluse starti (kell 11:10), mis on täpselt sama ajavahe, mille võrra eelmise aasta Paide Triatlonil edestas esimene võistkond esimest individuaalvõistlejat. Seega käib võistkondade ja individuaalvõistlejate vahel rajal võistlus esimesena finišisse jõudmise nimel. Oleme esimesele finišeerijale välja pannud ka 5000 kroonise eriauhinna – on mille nimel pingutada.

Täpsed reeglid leiate põhivõistluse infoleheltLehel “Võistlejad” näete juba tänaseks registreerunud võistkondi. Registreeruda saate siin aga pidage meeles, et soodushinnaga esimene registreerumisvoor kestab mai lõpuni. Näeme Otepääl!

Pühajärve triatloni korraldusmeeskond