PRESSITEADE: Homme algaval Firmaspordi Kevadel osaleb 21 ettevõtet

08. aprill 10

PRESSITEADE

08.04.2010

Eesti Firmaspordi Liit

 

Homme algaval Firmaspordi Kevadel osaleb 21 ettevõtet

 

Homme, 9. aprillil Tallinnas algavale ning 11. aprillini kestvale sportlikule nädalavahetusele on ennast registreerinud 21 ettevõtte meeskonnad, mitmele alale, näiteks keeglile, on registreerunuid rohkemgi, kui korraldajad algselt ennustada oskasid.

 

Eesti Firmaspordi liidu tegevjuhata Marti Soosaare sõnul on hoolimata majanduslikust olukorrast ettevõtete huvi spordi vastu väga suur.

„Tänavuses kevadises õhkkonnas on tunda üsna suurt optimismi. Kui möödunud aastal olid kõik hirmunud ja kartsid, mida tulevik toob, siis nüüd on kulutused optimeeritud ja otsitakse uuesti võimalusi positiivse töömeeleolu loomiseks,“ võtab Soosaar põhjused kokku.

 

Ettevõtted võistlevad Firmaspordi Kevade raames seitsmel alal, mille hulka kuuluvad male, keegel, noolevise, lamades surumine, korvpall, mini-reketlon (lauatennis ja sulgpall) ning kardisõit.

 

Kõikidel aladel selgitatakse võitjad individuaalarvestuses, lisaks moodustatakse iga ala lõikes ettevõtetevaheline paremusjärjestus, mille alusel selgub ka Firmaspordi Kevad 2010 parim ettevõte.

 

Firmaspordi Kevade alade tulemused lähevad ka sarja Eesti Sportlikem Ettevõte 2010 arvestusse.

 

Firmaspordi Kevad toimub kolmandat korda ning on tali- ja suvemängude ning Firmaspordi Sügise kõrval üks firmaspordi hooaja neljast tippsündmusest.

 

Firmaspordi võistlusi korraldab mittetulundusühinguna tegutsev spordiühendus MTÜ Eesti Firmaspordi Liit, mille eesmärgiks on pakkuda ettevõtetele, sõltumata nende tegutsemisvormist ja tegevusalast, sportlikku meelelahutust.

 

Lisainformatsioon:

Evelin Rüütli

Eesti Firmaspordi Liit projektijuht

Tel: 53492707

evelin@firmasport.ee

www.kevad.firmasport.ee

www.firmasport.ee