Postimees lennutab kõrgustesse ning Tradehouse viib Narva jõele!

07. juuni 16

TradeHouse ilukaubamaja ning Postimees panevad Suvespartakiaadil õla alla draakonpaatide võistlusele ning kiikingule. Kas oled ennast juba kurssi viinud, mida draakonpaatide võistlus endast kujutab ning kas oled piisavalt julge, et ka kiikingus mõõtu võtta?

TradeHouse põhitegevuseks on professionaalsete juuksehooldusvahendite, kosmeetika, tarvikute ja salongisisustuse maaletoomine ning turustamine juuksuri- ja ilusalongidele, lisaks jaemüük tavatarbijatele. Toodetega tutvumiseks saad külastada kauplusi nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus. Läikivate juuste ja pehme nahaga sportlane on kahtlemata rõõmsam ja edukam – eriti tähtis on nahka ja juukseid hoida draakonipaatides päikesesäras sõudes. Tahad sportlasele sobilikku kinkekotti endale? Siis kohtume draakonpaatide võistlusel!

tradehouse logo

Postimees asutati juba 1857. aastal ning kogemusi võrguväljaannete alal on neil aastast 1995. Postimees on loonud endale neli tunnusmärksõna, mille järgi väljaannet tuntakse: usaldusväärne, tundlik, kaastundlik ning mitmekülgne.

Eesti suurim infokanal paneb huvitavad auhinnad välja kiikinguvõistlusel. Seega – kui tahad lennata sama kõrgelt nagu Postimees ja nende mitmekülgsed uudislood, siis osale kiikingus ja ole auhinnasajuks valmis!

postimees_logo

Draakonpaatide ala juhendit vaata SIIT ning kiikingu juhendit SIIT.