staadionil kohtunik Heiki Peljo. See pääle kostis teine kohtunik Aaron
Peljo jätkas: „omal ajal sain ikka tubli 5 meetrit enam kirja.” Kõvad
poisid need kohtunikud kommenteeris Jüri spordihoone juhataja Jens
sõnas Vendel ja utsitas pallikotist palle välja ning play-off ning
Challenge Cup riigiametnike turniiril oli saanud tavatu alguse.

Challenge Cup

Eesti Post – Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium

I mänguväljakul toimuma pidanud kohtumine jäi ära kuna Eesti Post’i võistkond ei ilmunud kohale ja MKM sai loobumisvõidu ning jätkab võitlust teisipäeval algavas kohtumises Eesti Panga’ga kell 17.00.

Siseministeerium – Justiitsministeerium (3 – 1)

Alagrupimängudel päris hea vormi leidnud Siseministeerium jätkas head esitust ka vastasseisus Justiitsministeeriumi vastu ning jätkab Challeng Cup võidu nimel. Väravad: Lauri Preimann (2), Eerik Kirves; Taivo Kitsing.

Riigikantselei – Kultuuriministeerium

Sarnaselt Eesti Post’i võistkonnaga ei ilmunud mängule Riigikantseleile vastased Kultuuriministeeriumist. Nõnda edasi Riigikantselei ja neil järgmiseks vastaseks Kalev (teisipäeval 19.00 I väljakul).

Veeteede Amet – Kaitseministeerium (3 – 2)

Reedese mängudepäeva viimane kohtumine, mis kulges üllatusterohkelt. Juba teisel mänguminutil viis Sven Pildre pealelöök esmakordselt Kaitseministeeriumi (sel aastal) juhtima. Tõni Sepp vastas 18-ndal minutil ja valitses mõneks ajaks viik. 13 minutit hiljem oli täpne Jürgen Esinurm ja VTA oli jällegi kaotusseisus. Aga mitte kauaks, sest teistkordselt kõmmutas palli Kaitseministeeriumi väravasse Tõnis Sepp. Viimasel viiel minutil väravaid ei löödud, mis tähendas penaltiseeriat. Olgugi, et Kaitseministeerium on kaitses tugev, pidid nad kaotusekibedust maitsma – kahju lausa – nad ei saanud ühtegi võitu.

Play-off

Põhja Politsei – Välisministeerium (9 – 3)

Läbi turniiri on Põhja Politseiprefektuur olnud raske vastane, erandiks polnud seegi kord, kui korravalvurite vastu astus Välisministeerium. Raskeks pähkliks VM osutus, aga PP suutis nö läbi hammustada kaitse ja rünnakul oldi edukad nagu juba kombeks saanud. Väravad: Jekaterina Paškevitš (2), Vadim Talama (2), Šahrijar Abdullajev (2), Sergei Komarov; Maris Mendelman, Silver Sokk. Välisministeerium jätkab Challenge Cup’il ja nende vastaseks on VTA (teisipäeval kell 19.00 II väljakul).

Sotsiaalministeerium – Kalev (8 – 3)

Järgmine veerandfinaalkohtumine, kus edasipääseja suhteliselt kindla vahega paika pandi. Väga rõõmsat ja emotsionaalset seeriat jätkavad Sotsid, kes Jüri staadionil katkematu positiivsusega teisigi nakatavad. Vaadumäe & Co võitsid Kalev’it 8 – 3. Väravad: Raido Raudnagel (3), Tarmo Peeduli (2), Kadri Koppel, Meelis Zujev; Jano Järvelaid (2), Aare Reintam (OV). Sotsiaalministeeriumi vastasteks poolfinaalis on Põhja Politsei (teisipäeval kell 18.00 I väljakul).

Keskkonnaministeerium – Saku Õlletehas (6 – 0)

Kas tuuline ilm või lihtsalt ebaõnn, aga veerandfinaalis Saku ÕT skoorida ei suutnud – seevastu Keskkonnaministeeriumi mängijad ja kaasaelajad rõkkasid rõõmust kuuel korral, sest just kuuel korral löödi pall Saku väravasse. Väravad: Kaarel Keinast, Roomer Tarajev (2), Ain Soome (3). Saku Õlletehase vastaseks on järgmises mängudevoorus Siseministeerium (teisipäeval 17.00 II väljakul).

Tallinna Vangla – Eesti Pank (2 – 1)

Öeldakse küll, et võrkpall on võrratu, aga vaadates seda head tehnilist mängu mõlemalt poolelt, tekkis küll mõte, et jalgpall on võrratu. Normaalaeg lõppes viigiseisus ja poolfinalist selgitati penaltite löömisega – kindlamalt tegutses Tallinna Vangla 3:2, mis lõppseisus tähendas üheväravalist paremust. Väravad: Vitali Kosterev; Tarmo Kotke (OV). Poolfinaalis on Tallinna Vangla vastaseks Keskkonnaministeerium (teisipäeval kell 18.00 II väljakul).