Põhja-Läti Elamusretk

04. veebruar 12

Märtsikuu retk viib meid Eestimaa piiridest välja – külastame hoopis Lätis asuvat imeilusat Sigulda piirkonda. Rada saab alguse Sigulda ordulinnuse varemete juurest, kus on erinevaid tegevusi ka neile, kes ei soovi matkast osa võtta! Sigulda eripära ongi see, et üsna väiksel alal on palju erinevaid vaatamisväärsusi ja tänu sellele on ka meie rada on taaskord väga huvitav – matkame mööda metsaradasid, aga ka Koiva jõe poolt liivakivisse uuristatud ürgorgu, imetleme liivakivipaljandeid ning meie teekonnale jäävad ka mõned koopad.

Rajal olevad mitmed tõusud-langused ning trepid teevad matkamise vaid huvitavamaks!

Kui teil on pereliikmeid või sõpru, kes retkest osa võtta ei soovi, kuid kaasa tahaksid tulla, siis kohapeal on võimalik harrastada ka paljusid muid tegevusi, mille kohta saate täpsemalt lugeda SIIT.

Retkest

Start on pühapäeval, 18. märtsil kell 12.00 Sigulda lossi juurest. Raja kaarti ja täpset stardikohta näete SIIT. Punane punktike kaardil on retke alguskoht. Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime  koos õigeaegselt startida.

Retkele on teretulnud kõik –  osalemiseks ei pea olema Eesti Firmaspordi Liidu liige!

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 4 tundi, mille jooksul läbitakse umbes 10-15 km pikkune teekond (olenevalt sellest, kas lumi on selleks ajaks ära sulanud või ole). Rada näete sellelt kaardilt SIIT, kuid arvestage sellega, et olenevalt ilmastikust teeme me marsruudis muudatusi. Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes oskab meid põnevatesse kohtadesse viia. Matka lõpus ootab kõiki soe supp ja diplom ning soovi korral saate retke eest ka IVV templi.Retke maksumus:

Kuni 11. märtsini:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 12 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 12 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 10 eurot iga inimese kohta.

NB! SEL HOOAJAL EI KEHTI SOODUSTUSED ENAM RETKELE EELNEVAL NÄDALAL! See tähendab, et alates 12. märtsist on retkel osalemise tasu kõigile 15 eurot!


Kuidas registreeruda?

  1. Saada kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).
  2. Tee ülekanne meie arveldusarvele:
  • Eesti Firmaspordi Liit MTÜ
  • a/a 10220070111016 SEB Pank 
  • Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ja osaleja(te) nimi(/ed).

NB! Registreerimise tähtaeg on 14.  märts!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud. 


Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga soovitame panna mugavad matkasaapad  ja riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele nagu ikka.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee