Pingpongivõidu põrgatas endale Vanglateenistus

27. november 15

Igal aastal, just parasjagu siis, kui sügis pole veel läbi ega talv päriselt alanud, varjuvad Eesti sportlikemad ettevõtted tuule ja külma eest varju Kuldpallile. Nii ka sel aastal, mil ligi 400 osalejaga üritus sai traditsioonilise alguse lauatenniseturniiriga.

733Eesti Maaülikooli spordihoone koduste seinte vahele kogunes pingpongilahinguks kaheksa naispaari ja kümme meespaari, lisaks neile 31 üksikosalejast naist ja 41 meest.

Ülimalt tasavägiseks kujunes naised 40 klassi finaaliheitlus, kus vastamisi läksid Marika Kotka Danskest ja Svea Onno Vanglateenistusest. Kuigi heitlus oli karm, lõpetasid naised lahingu naerdes ja kallistades. Nagu selgus, polnud see neil esimene kord teineteisega konkureerida.

“Me oleme enne tänast ka vastamisi läinud, aga siis selgus, et satume ka Kuldpallil kokku. Tükk aega mõtlesin enne tulekut, et noh, mis nüüd siis saab… väga tasavägine oli!” kinnitas Svea Onno, kelle jaoks oli see esimene kord Kuldpallil osaleda – ning esimene kord tõi kohe ka võidu. “Tõesti oli mõnus mäng,” lisas teiseks jäänud Kotka, kes oli möödunud Kuldpallil N40 arvestuse parim. Klassi kolmanda tulemuse teenis välja Kristina Kondratjeva Eesti Energiast.

Naiste klassis kaitses eelmisel aastal võidetud tiitlit Vanglateenistuse tiimi liige Anna Romanenko, teiseks tuli Mari Hindov Swedbankist ja kolmandaks Annika Toiger Kalevist. Vanglateenistuse tiim ei lasknud aga esikohti käest ka meeste klassis. Esikoha mängis välja Kert Räis, kes jättis selja taha Eesti Energiat esindanud Maxim Koltsovi ja Raido Hallopi Swedbankist.

Mehed 40 klassis särasid sel korral Eesti Energia mängijad: esikoha võttis Nikolai Balev, teise Janno Malm. Kolmandaks tuli Kulno Lehismets, taaskord Vanglateenistuse meeskonnast. Ka paarismängudes ei jäetud midagi juhuse hooleks: naiste esikoha võttis tiim koosseisus Romanenko-Onno, kel mõlemal taskus ka oma klassi esikoht. Meeste parim paar tuli Eesti Energiast, esindajateks Janno Malm ja Nikolai Balev.

Ettevõtete teise koha saavutas Eesti Energia, kolmanda Swedbank.

Lauatennise toetajad on MyFitness ja Tark Mees Taskus. Kuldpall 2015 jätkub esimesel võistluspäeval piljardilahinguga.