Pärnu Elamusretk 14. august 2011

03. aprill 11

Lõikuskuul toimuval retkel rändame suvepealinnas Pärnus mööda mereäärt ja avastame paikasid, mille olemasolust teil varem aimugi polnud. Kui ilm vähegi lubab, käime ära muuli tipus ja Vallikraavis. Uudistame natuke linnaelu ning Pärnu kauneid parke. Retke lõpus saab soovi korral paljajalu veepiiril kõndida!

Retke algus:

Start on pühapäeval, 14. augustil kell 12.00 Pärnus Tervise Paradiisi juures. Täpsemat asukohta saate näha, kui panete Google’i kaardiotsingusse Side 14, Pärnu. Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt startida.

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 5 tundi, mille jooksul läbitakse olenevalt ilmastikust umbes 20 km pikkune teekond. Retke keskel on üks pikem joogi- ja suupistepaus, mil saab ülejäänud teekonnaks jõudu koguda. Kuna poole retke peal jõuame tagasi stardipunkti, siis soovi korral on võimalik matk ka seal ära lõpetada. Sel juhul jääb distantsiks ligikaudu 10 kilomeetrit. Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes osalisi põnevatesse kohtadesse viib. Matka lõpus ootab kõiki soe söök, diplom tubli osavõtu eest ja soovi korral saate retke eest ka IVV templi.

Retke maksumus:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 10 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 7 eurot iga inimese kohta.

Registreerumine:

Registreerimiseks tuleb saata kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).

Pärast registreerimist tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liit MTÜ arveldusarvele 10220070111016 SEB Pangas. Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ning osaleja(te) nimi(/ed).

Registreerimisetähtaeg on 10. august!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga tuleks panna mugavad matkajalanõud ning riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele, et liiga külm või palav ei hakkaks.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee